سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۲

ایران خودرو و سایپا حق کرمان خودرو را خوردند

پرشین خودرو: دو شرکت ایران خودرو و سایپا حق صنایع خودروسازی کرمان را خورده اند.

\"\"
محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب گفت: چنانچه همانند حمایت از ایران خودرو و سایپا از شرکت کرمان خودرو حمایت می شد، این شرکت هم اکنون در قد و قواره های دو خودروسازی بزرگ کشور مشغول ادامه فعالیت خود بود.
وی با تاکید بر اینکه تاکنون کرمان خودرو در یک مسابقه ناعادلانه حرکت رو به جلوی خود را ادامه داداه است، اظهار داشت: چنانچه این شرکت خودروسازی به سرعت نتواند ساختارش را اصلاح کرده و با ارائه ترازنامه دقیق نسبت به تعیین و تکلیف بدهی هایش اقدام کند و همچنین در بورس و فرابورس وارد شود، معلوم نیست بتوانیم آینده موفقی را برای آن پیش بینی کنیم.
باهنر که در مراسم رونمایی از خودرو لیفان۶۲۰ شرکت کرمان موتور سخن می گفت، اظهار داشت: کرمان خودرو باید همزمان با توسعه کمی تولیدات که بسیار سریع و گیج کننده است در جهت ارتقای کیفی محصولات خود گام بردارد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسب رتبه اول اقتصادی منطقه براساس سند چشم انداز ۲۰ ساله کشور برنامه بلندی است که البته بلندپروازانه نیست، تاکید کرد: با توجه به شرایط فعلی کشور به نظر می رسد خیلی زودتر از سال ۱۴۰۴ هجری شمسی به این مقام دست یابیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ایران دارای بازار مصرف مناسب و موقعیت ژئوپلیتک خاصی است که تبدیل شدن کشورمان به یک قطب تاثیر گذار در منطقه، آسیا و جهان دور از ذهن نیست.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=297
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما