یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۶:۱۳

هر ۶ ماه یک محصول جدید عرضه می شود

تولید انبوه کامیون جدید ایران خودرودیزل به نام فراز، از مهرماه سال جاری آغاز می شود.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از موج، هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرودیزل، با بیان این مطلب، از تولید یک کامیونت جدید هیوندایی تا پایان سال و دو نوع اتوبوس، یک نوع مینی بوس و یک ون در سال آینده خبر داد و گفت: از آن پس هر شش ماه، یک محصول جدید توسط ایران خودرودیزل به بازار عرضه می شود.
وی افزود: در سبد تولیدات این شرکت جای ون خالی است، لذا ایران خودرودیزل برای حمل و نقل عمومی در شهرها، به تولید ون در دو مدل بنزینی و گازوییلی اقدام می کند.
این مقام مسوول تصریح کرد: اتوبوس بین شهری جدید ایران خودرودیزل با قوای محرکه بنز نیمه اول سال آینده وارد بازار می شود که با اتوبوس سی ۴۵۷ کاملا متفاوت و از نظر زیبایی و راحتی مدرن ترین اتوبوسی است که در ایران عرضه می شود.
مدیرعامل ایران خودرودیزل اضافه کرد: به منظور تامین رضایت مشتری، در اتوبوس های جدید تغییراتی داده شده که جایگزینی موتورهای قدیمی ۳۵۵ با موتورهای ۴۵۷ از آن جمله است.
وی توان لازم برای موتور یک اتوبوس شهری را ۳۵۰ اسب عنوان کرد و گفت: سال آینده نیز یک اتوبوس جدید شهری عرضه و اتوبوس فعلی از مدار تولید خارج شده و اتوبوس آکاردئونی، آرتی کیولت هم در دستور کار قرار می گیرد.
یکه زارع با اشاره برنامه جایگزینی خودروهای تجاری فرسوده، متذکر شد: قراردادی برای این کار بسته شده و ایران خودرو دیزل ۴۰ درصد در آن مشارکت دارد.
مدیرعامل ایران خودرودیزل با اشاره به آغاز این طرح تا دو هفته دیگر، خاطرنشان کرد: در فاز اول ۹ هزار کامیون از مدار خارج می شود.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=3
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما