یکشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۰

تمامی محصولات صادراتی سایپا در دهه هشتاد سودآور بوده است

معاون صادرات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا از سودآور بودن محصولات صادراتی این گروه در دهه گذشته خبر داد و گفت: با اتخاذ برنامه های هدفمند دهه 80 به دهه شکوفایی صادرات گروه خودروسازی سایپا تبدیل شد.

به گزارش دنیای خودرو محسن جوان گفت: به دنبال برنامه ریزی های بلند مدت با هدف توسعه فعالیت های صادراتی شاهد رشد چشمگیری در سودآوری محصولات صادراتی گروه خودروسازی سایپا در چندسال اخیر بودیم.
وی افزود: طی دهه گذشته صادرات سایپا بیش از 70 برابر شده که به وضوح نشان دهنده اتخاذ استراتژی صحیح و عزم جدی گروه خودروسازی سایپا برای حضور در بازارهای جهانی است.
جوان در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص وضعیت صادرات سایپا در سال جاری اعلام کرد: تمامی برنامه های صادراتی گروه خودروسازی سایپا در شش ماهه اول سال جاری تحقق یافته و بیشترین میزان خودروی سواری کشور در این مدت توسط این گروه به بازارهای هدف صادر شده است.
معاون صادرات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا در خاتمه تصریح کرد: رشد مداوم و مستمر صادرات شرکت سایپا طی سالیان اخیر که با مطالعه عمیق و دقیق بازارهای صادراتی و تکیه بر مزیت رقابتی محصولات این شرکت یعنی قیمت رقابتی، مصرف سوخت کم، خدمات پس از فروش گسترده و قطعات یدکی ارزان قیمت و در دسترس حاصل شده، همواره بر پایه ایجاد ارزش افزوده اقتصادی و تحکیم جایگاه برند سایپا انجام شده است.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=3341
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما