دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۵

ارائه خدمات تخصصي تعميرگاهي به برندهاي جديد گروه سايپا

سايپا يدك آمادگي دارد خدمات تخصصي تعميرگاهي برند هاي جديد گروه سايپا را در تعميرگاههاي مركزي و شبكه خدمات پس از فروش ارائه دهد.

به گزارش دنياي خودرو، مهندس حسن گرمان مدير عامل اين شركت در بازديد از تعميرگاههاي مركزي و انبار قطعات سايپا يدك با اعلام اين خبر گفت: در حال حاضر خدمات تخصصي تعمير گاهي در تعميرگاههاي مركزي و نمايندگي هاي منتخب به خودرو هاي مگان ، قشقايي ، تيانا وC5ارائه مي شود .

وي با اشاره به اهميت شبكه خدمات پس از فروش سايپا گفت: سايپا يدك طي 3 سال گذشته براي اقتصادي شدن فعاليت نمايندگي ها ، اجرت خدمات گارانتي در شبكه خدمات پس از فروش را به ميزان 188 درصد افزايش داده است و برنامه هاي جديدي را براي توسعه كسب و كار شبكه فراهم كرده است .

وي با تاكيد بر تعامل با شبكه خدمات پس از فروش سايپا گفت: تمامي نشست ها و همايش ها ي منطقه اي شركت هاي گروه سايپا با شبكه خدمات پس از فروش ساماندهي شده است و اين نشست ها و تعاملات با محوريت سايپا يدك برگزار خواهد شد تا برنامه ها و سياست هاي كاري با جديت و هماهنگي بيشتري اجرايي شود .

مهندس گرمان با اشاره به قرار داد شبكه خدمات فروش و پس از فروش گروه سايپا با شركت هاي اين گروه گفت: براساس برنامه هاي جديد ، قرار داد نمايندگي ها ي مجاز با شركت هاي گروه از جمله سايپا يدك ، رايان سايپا ، امداد خودرو سايپا و بازار يابي فروش متمركز خواهد شد تا با كاهش تشريفات اداري سيستم تشويق وارتقاء نمايندگي ها با كيفيت بهتري انجام شود.

وي خاطر نشان كرد: براساس راهبرد تدوين شده سايپا يدك ، علاوه بر تامين قطعات و خدمات گارانتي خودرو هاي گروه سايپا ، طراحي و اجراي خدمات نوين در قالب كارت نارنجي را عهده دار است كه در مراحل اجراء ممكن است بخش هايي از اين خدمات را به شركت هاي گروه ، مانند امداد خودرو سايپا و رايان سايپا واگذار نمايد.

مهندس گرمان گفت: با راه اندازي سيستم جديد امور مشتريان گروه سايپا (CRM) به زودي شاهد تحول بزرگي در رسيدگي به مسائل و مشكلات مشتريان و اجرايي شدن پيشنهادات مشتريان خواهيم بود.

مهندس گرمان توسعه كمي و كيفي شبكه خدمات پس از فروش و عامليت هاي تعميراتي و فروش قطعات زير پوشش شبكه نمايندگي را از جمله برنامه هاي مهم سايپا يدك اعلام كرد .

وي با تاكيد بر تامين قطعات شبكه نمايندگي ها گفت: سايپا يدك تامين تمامي قطعات دوره گارانتي محصولات گروه سايپا و قطعات دوره وارانتي را بر عهده دارد و خوشبختانه طي سال گذشته و سال جاري بخش عمده قطعات مورد نياز شبكه از طريق سايپا يدك انجام گرفته است و برنامه تامين قطعات با جديت بيشتري پي گيري خواهد شد .

مهندس گرمان در پايان گفت: به زودي از بسته بندي جديد قطعات و برند دوم قطعات سايپا يدك رونمايي خواهد شد .

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=3360
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما