شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۹ - ۵:۵۷

تولید انبوه رانا از شهریو ۹۰

مجموعه قالب های خط تولید رانا دومین محصول با برند ایران خودرو، در شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو ساخته می شود.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از موج، میرجواد سلیمانی قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در کیفیت و توسعه محصول، با بیان این مطلب، گفت: این پروژه اغاز شده و فاز طراحی قالب ها در حال انجام است.
وی ساخت قالب های خط تولید خودروسازی را یک رویداد بی سابقه در ایران خواند و افزود: میزان صرفه جویی حاصل از ساخت این قالب ها در داخل کشور در مقایسه با تهیه آن ها از خارج، بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال است.
سلیمانی اظهار داشت: قالب ها ی خط تولید رانا شامل ۱۵۰ قالب از جمله ۵۰ قالب برای قطعات بزرگ و اصلی بدنه و ۱۰۰ قالب برای قطعات متوسط است و بر اساس برنامه مدیریت ارشد ایران خودرو، نخستین مجموعه یک هزار دستگاهی خودرو در سه ماهه اول سال آینده تولید می شود و امید می رود در شهریورماه سال ۹۰ وارد فاز تولید انبوه شویم.
قائم مقام ایران خودرو تاکید کرد: محصول جدید ایران خودرو از ویژگی ها و استانداردهای روز جهانی برخوردار است و بر پایه یک پلتفرم کاملا جدید در کلاس بی و سی طراحی و تولید می شود.
وی بیان کرد: رانا، یک خودرو مناسب برای خانواده های کم جمعیت به شمار می رود که بخش قابل توجهی از مشتریان ایرانی را تشکیل می دهد.
سلیمانی اظهار کرد: ایران خودرو از تازه ترین دستاوردهای طراحی و علمی برای این پروژه استفاده کرده و با ارایه پلتفرم جدید، زیرساختی را برای گونه های مختلف محصول با سیستم ها و قوای محرکه گوناگون، فراهم ساخته است.
وی در زمینه بزرگترین دستاورد تولید رانا خاطرنشان کرد: ایران خودرو می تواند این محصول را بدون هیچ محدودیتی در همه جای دنیا عرضه و یا در سایت های خارج از کشور تولید کند. مهمتر از همه برند ایران خودرو را توسعه می دهد و به عنوان نمادی از تولید ایرانی مطرح می شود.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=34
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما