یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۰

تبلیغ قلابی یک شرکت در صدا و سیما

با بررسی نحوه عملکرد شرکت‌های نصاب CNG خودرو، پرونده یک شرکت نصاب با تخلف تقلب، درج نکردن قیمت و صدور نکردن فاکتور و درج قیمت به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که در پی پیگیری‌های بازرسان ویژه این سازمان، پرونده تخلف شرکت نصاب CNG خودرو با ارزش ۲۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال برای سیر صدور رای به تعزیرات حکومتی استان تهران ارسال شد.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام این سازمان با بررسی نحوه عملکرد شرکت‌های نصاب CNG خودرو، پرونده یک شرکت نصاب با تخلف تقلب، درج نکردن قیمت و صدور نکردن فاکتور و درج قیمت به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

بر این اساس، اعلام شده است: در پی تبلیغات وسیع شرکتی در زمینه تبدیل سوخت خودرو به دوگانه‌سوز در سیمای جمهوری اسلامی ایران، موضوع در دستور کار بازرسان ویژه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان قرار گرفت و پس‌ از تحقیقات مقدماتی و بررسی مدارک و مستندات موجود و همچنین هماهنگی با شرکت‌های پخش فرآورده‌های نفتی، ستاد حمل‌و‌نقل و مدیریت سوخت مشخص شد شرکت موصوف فاقد مجوزهای لازم بوده و برخلاف دستورالعمل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مبنی بر ممنوعیت تبدیل خودرو به گازسوز به صورت آزاد، اقدام به ثبت‌نام و اخذ مبالغی از متقاضیان جهت گازسوز کردن خودروها و از کارگاه‌ها جهت واگذاری نمایندگی با مبالغ بالا کرده است.

در نهایت پس از پیگیری از مراجع ذیربط و انجام تحقیقات تکمیلی، واحد مورد اشاره به اتهام تقلب، درج نکردن قیمت و صدور نکردن فاکتور جهت نصب مخزن گاز CNG متخلف شناخته شده و پرونده متشکله با ارزش کل ۲۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جهت سیر صدور رای به تعزیرات حکومتی استان تهران ارسال شد.

در این اعلامیه ذکر شده است: این سازمان انتظار دارد ارباب جراید و گردانندگان رسانه‌های دیداری و نوشتاری ‌از تبلیغات خلاف واقع و گمراه‌کننده واحدهای تولیدی و خدماتی بدون مجوز لازم قانونی و معرفی کالاها و خدمات آنان که موجب فریب مصرف‌کنندگان ‌شود، پرهیز کنند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=341
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما