دوشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۵

حضور گسترده گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه خودرو تبریز

سایپا با همکاری شرکت های زیرمجموعه خود در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو استان آذربایجان شرقی حضوری پرشور و گسترده دارد.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از سایپانیوز شرکت های سایپا، پارس خودرو، زامیاد، سایپاکاشان، ستکو، شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، مگاموتور، سازه گستر، گاماخودرو، ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، سایپالجستیک، امداد خودرو سایپا، سایپایدک و سایپادیزل به عنوان گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه حضور دارند.
بر اساس این گزارش گروه خودروسازی سایپا در فضایی بالغ بر 4000 متر مربع فضای بسته و 500 متر مربع فضای باز با اختصاص 43 غرفه و بخش نمایشگاهی و نمایش 23 دستگاه خودرو از انواع محصولات سواری و تجاری، در کنار معرفی قطعات تولیدی، بسته بندی ها و لوازم استاندارد خودرو و خدمات و نیز ارائه شرایط ویژه فروش در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
بر این اساس نمایش خودروهای نیسان تینا، نیسان مورانو، قشقایی و نیو پیکاپ، C5 جدید، وانت دیزل زامیاد، شوکا، تیبا، در بخش محصولات سفارشی مگان، تندر90 و تیبا در حوزه محصولات تجاری کامیون میکسر AD380، کمپرسی AD380، کشنده استرالیس، یورو کارگو، ون 13×A36، مینی بوس 12×A50، 2×FIT4، کشنده T375، کامیون باری R270 و کامیون 5/6 تن و در حوزه محصولات آتی، خودرو الکتریکی از جمله فعالیت های گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه است.
لازم به ذکر است تشریح مراحل برنامه ریزی و اجرای پلت فرم X100 توسط کارشناسان واحد مهندسی گروه خودروسازی سایپا بر روی محصول برش خورده و نیز برگزاری نمایشگاه عکس این پروژه از دیگر اقدامات گروه سایپا در این نمایشگاه است.
گفتنی است از نکات قابل توجه این نمایشگاه معرفی بسته بندی های به روز و استاندارد قطعات خودروهای تولیدی و روان کارهای مورد تایید توسط شرکت سایپایدک و نیز برگزاری کلاس های آموزشی نگهداری و تعمیرات خودرو است.
یادآور می شود نمایشگاه خودرو تبریز از 26 تا 30 مهرسال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=3414
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما