یکشنبه ۱ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۵

خسارت 700 میلیونی سیل و توفان در بابل

وی تصریح کرد: همچنین آبگرفتگی معابر و منازل و افتادن تیر برق‌ها در امیرکلا بیش از 60 میلیون تومان خسارت به جای گذاشت.

فارس: دبیر کارگروه ستاد بحران فرمانداری بابل گفت: سیل در بابل بیش از 700 میلیون تومان خسارت به جا گذاشت.

محسن کبودفیروزجایی اظهار داشت: در پی بارش‌های شدید همراه با جاری شدن سیل طی دو روز گذشته علاوه بر خسارت مالی در بابل یک نفر نیز به شدت زخمی شد.

وی عنوان کرد: سیل در بابل‌کنار سبب رانش زمین و آبگرفتگی معابر، در بندپی غربی سبب از بین رفتن 30 اصله درخت و تخریب دو دستگاه ساختمان، در بخش لاله آباد سبب جاری شدن سیل، در بخش مرکزی سبب تخریب دو دستگاه ساختمان، در بخش گتاب سبب از بین رفتن ابنیه و زیرساخت‌ها و فضای سبز شده که در مجموع بیش از 600 میلیون تومان به بخش‌ها خسارت وارد شد.

کبودفیروزجایی بیان داشت: همچنین جاری شدن سیل در بابل سبب آبگرفتگی معابر و منازل، آتش‌سوزی و پاره شدن سیم برق، از بین رفتن کتابخانه، آتش‌سوزی منازل و افتادن تیر برق شد که در مجموع بیش از 100 میلیون تومان به بابل خسارت وارد شد.

وی تصریح کرد: همچنین آبگرفتگی معابر و منازل و افتادن تیر برق‌ها در امیرکلا بیش از 60 میلیون تومان خسارت به جای گذاشت.

معاون عمرانی فرماندار بابل عنوان کرد: همچنین بر اثر افتادن چند اصله درخت بر روی چهار خودرو در بابل یکی از شهروندان به شدت زخمی شده است.

کبودفیروزجایی در پایان اذعان داشت: با شروع نخستین باران سیل آسا در بابل بلافاصله کمیته بحران با حضور ادارات مختلف در فرمانداری بابل تشکیل شده و برای خدمات‌رسانی به شهروندان بابلی در آماده باش کامل به سر می‌برند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=3479
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما