دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۲

امدادهای موتوری برای مشتریان ایران خودرو

شرکت امداد خودروایران براساس برنامه های راهبری مهندس نجم الدین مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرودریک طرح ابتکاری وبه منظور بهبود ناوگان خدمات امدادی وکاهش زمان انتظار، طرح موتورسیکلت امدادرا درشهر تهران به اجرا در آورد ه است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو با توجه کند شدن حرکت خودروهای امدادی به سمت امدادخواه به علت بار ترافیکی که در اکثر مناطق شهر تهران وجود دارد ، این شرکت استفاده از موتورسیکلت های امدادی را دردستور کار قرارداده است .

براساس این گزارش ، مهمترین مزیت استفاده از طرح موتور سیکلت امدادی ، کاهش زمان انتظار ، جلب رضایت مشتریان ، کاهش شکایات است . یکی از شعار های اصلی این شرکت ، امداد رسانی سریع و کاهش انتظار مشتری در ساعات اوج ترافیکی است که با بکارگیری این نوع امداد با عث دلگرمی و افرایش رضایتمندی مشتریان خواهد شد .

دراین گزارش آمده است ، استفاده از ناوگان حمل و نقل موتورسیکلت سب کاهش شکایات مشتریان خواهد شد . همچنین با توجه به اینکه امدادگران موتورسوار تمامی دوره های لازم جهت افزایش توان تعمیراتی و کسب تخصص در زمینه راه اندازی خودروهای معیوب را گذرانده اندو پس از ملحق شدن این اکیپ های امدادی به ناوگان امدادی شرکت شاهد کاهش چشمگیر شکایات امدادخواهان در زمنیه زمان انتظار و انجام تعمیرات گردیده است .

براساس این گزارش ، امداد گران موتوری چند منظوره هستند و در کنار قابلیت فنی جهت کارشناسی خودرو های کارت طلائی،جذب و تمدید اشتراک کارت طلائی، عیب یابی و رفع عیب سیستم سوخت رسان خودروها و بازدید سلامت مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از اکیپهای امدادی موتورسوار به دلیل هزینه پایین تعمیر و نگهداری و مصرف سوخت به منظور افزایش توان امدادی این شرکت مورد استفاده قرار گرفت. موتورهای مورد استفاده دارای شرایطی مانند قدرت و توان مناسب،پایداری در هنگام رانندگی، قابلیت حمل بار و وجود قطعات یدکی و فنی هستند.

نویسنده : هوشمند امینی

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=355
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما