سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۷

پوستین دوز وعده داد :‌ سال ۹۰قیمت ها افزایش نمی یابد

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت : در سال آینده هم قیمت محصولات ما افزایش نخواهد یافت.

نعمت الله پوستین دوز در حاشیه آغاز طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا در گفتگو با واحد کرکزی خبر با بیان اینکه سایپا روند خوبی را در سال جاری طی کرده است، افزود : امسال ۷۵۰ هزار دستگاه خودرو در گروه خودروسازی سایپا تولید و بیش از ۴۵ هزار دستگاه ان صادر شده است.

وی گفت : پلتفرم ایکس ۱۰۰ را بر روی ۴ محصول اجرایی کردیم ، تولیدی که هدف گذاری شده بود ، تحقق یافت ، در بخش صادرات با جهش مواجه بودیم و به استانداردهای تکلیفی هم عمل کردیم.

پوستین دوز با اشاره به اینکه گروه خودروسازی سایپا تولید یک میلیون دستگاه خودرو سواری و تجاری را برای سال ۹۰ هدف گذاری کرده است ، افزود : صادرات ۷۰ هزار دستگاه خودرو به بازارهای هدف از دیگر برنامه های سایپا در سال اینده است.

پوستین دوز به کارت نارنجی ویژه نوروز اشاره کرد و گفت : همزمان با اعزام گروه های امداد نوروزی سایپا به جاده ها و محورهای مهم کشور ، طرح کارت نارنجی که همه خدمات مورد انتظار مشتری را پوشش می دهد از سال اینده در نمایندگی ها و شبکه های خدمات پس از فروش به اجرا در می اید.

وی افزود : سال اینده قطعه سازان توانمند را در قالب شبکه تامین و با هدف بهبود کیفیت محصولات و حضور موثرتر در بازارهای هدف با برند و نشان سایپا زیرپوشش قرار خواهیم داد.

مدیرعامل سایپا با بیان اینکه طبق قانون خودروسازان ملزم به نصب کیسه هوا (ایربگ) بر روی تمامی محصولات خود هستند ، گفت : سازمان استاندارد ، وزارت صنایع و معادن و نیروی انتظامی با مسائل و موضوع هایی که ما با ان مواجهیم ،آشنا هستند و درحال بررسی و تصمیم گیری هستیم تا در تولید محصولات سایپا اجرا کنیم.

نویسنده : هوشمند امینی

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=499
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما