یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۳

وزیر صنایع :عملکرد خدمات پس از فروش سایپا قابل تقدیر است

برنامه هایی که در گروه سایپا تدوین شده است برنامه های خوب و جامعی است و نکته شاخص این برنامه ها آنست که طبق زمان بندی مشخص در حال اجراست و همه این برنامه ها و اقدامات قابل ستایش می باشد.

خبرخودرو ، مهندس محرابیان وزیر صنایع و معادن ، در دیدار ۴ ساعته از شرکت سایپا ، از غرفه اختصاصی شرکت سایپا یدک و امداد خودرو سایپا دیدن کرد و ضمن آشنایی با جدید ترین دستاوردها ی این دو شرکت درعرصه خدمت رسانی به مشتری عنوان کرد: خوشبختانه گروه خودرو سازی سایپا از جمله واحد های بزرگ صنعتی در کشور محسوب می شود که با بهره گیری از پرسنلی زحمتکش و مدیرانی توانمند و متخصص توانسته است در سالهای اخیر به پیشرفت های چشم گیری دست پیدا نماید.

مهندس محرابیان با اشاره به خدمات پس از فروش سایپا گفت: سایپا یدک در حوزه خدمات پس ازفروش ، عملکرد قابل تحسینی داشته است و توانسته است به انتظارات مشتریان پاسخ دهد.

وزیر صنایع با اشاره به استاندارد قطعات خودرو های تولید ی و همچنین ارتقای سطح کیفی محصولاتو دستیابی سایپا به استانداردها افزود : با توجه به این پیشرفت ها ، اعتقاد داریم این گروه بزرگ خودرو سازی درآینده می تواند به توانمندی های منحصر بفرد خود اضافه نماید.

وی همچنین در ادامه اظهار داشت : خودرو های تولیدی گروه سایپا از سطح ایمنی بالایی برخوردار شده است و من این موفقیت را حاصل تلاش پرسنل زحمتکش و مدیران متخصص این گروه می دانم

مهندس محرابیان با اشاره به نامگذاری سال ۹۰ از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال جهاداقتصادی بیان داشت : بی تردید نام گذاری این سال بعنوان سال جهاد اقتصادی انگیزه مضاعفی را در صنعت کشور ایجاد کرده است تا در سایه آن بتوانیم در زمینه تولید ، کیفیت محصول و همچنین خدمات پس از فروش به پیشرفت های خوبی برسیم.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=610
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما