پنج شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۵

شرایط استخدام نیرو در برنامه پنجم اعلام شد

در این جلسه همچنین مباحثی چون دورکاری کارمندان، جابجایی و انتقالی نیروها، فروش ساختمانها و املاک اضافه ادارات، وضعیت استخدامی ها و…. مطرح شد.

مهر: معاون سرمایه انسانی رئیس جمهور بحث استخدام نیروی انسانی در قانون برنامه پنجم توسعه را تشریح کرد.

به گزارش استانداری گلستان، لطف الله فروزنده در نشست معاونان استانداری های کشور در گرگان گفت: در بحث پست های سازمانی باید مناطق محروم ومناطقی که اولویت دارند مشخص شوند و 20 درصد پستهای ستادی در مرکز استان به شهرستانها و واحدهای عملیاتی منتقل شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین هریک از دستگاه های اجرایی استان موظفند با انجام اصلاحات تشکیلاتی نسبت به کاهش پست های مدیریتی و سرپرستی به میزان حداقل 20 درصد اقدام کنند.

فروزنده همچنین در خصوص اهم تکالیف و وظایف استانداری و دستگاه های اجرایی برنامه ریزی و اجرای سند تفاهم نامه برنامه های تحول اداری و ارائه گزارش و نظارت و پیگیری فرآیند های اجرایی از سوی دستگاه های اجرایی را تکالیف استانداریها و اعطای تفویض اختیار لازم به مدیران اجرایی استانی و همکاری لازم در تحقق ساماندهی ساختار نیروی انسانی دستگاه های اجرایی را تکالیف دستگاه های اجرایی ملی عنوان کرد.

در این جلسه همچنین مباحثی چون دورکاری کارمندان، جابجایی و انتقالی نیروها، فروش ساختمانها و املاک اضافه ادارات، وضعیت استخدامی ها و…. مطرح شد.

در جلسه هم اندیشی معاونان توسعه مدیریت منابع انسانی استانداریهای منطقه یک کشور چهار کارگروه تخصصی با عناوین کارگروه ارزیابی عملکرد، بررسی تفاهم نامه ، برنامه جامع نیروی انسانی و دفاتر پیشخوان دولت و IT تشکیل شد که هریک از کارگروه ها گزارش جمع بندی موارد پیشنهادی خود را به معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ارائه کردند.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=692
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما