سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۹:۵۱

هدف سایپا یدک كسب 50 درصد بازار قطعات و روانكارها است

سايپا يدك بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته ، فروش 500 ميليارد توماني قطعات يدكي و روانكارها را براي سال 1390 هدف گذاري كرده است .

خبرخودرو، مهندس حسن عموزاده مدير عامل شركت سايپا يدك گفت : بر اساس راهبردهاي تدوين شده با فروش 500 ميليارد توماني قطعات يدكي و روانكارها در سال جاري ، 50 درصد سهم بازار را تصاحب مي كنيم
.

وي گفت : براي تحقق اين هدف از سال گذشته سيستم جامع فروش اينترنتي قطعات براي قطعات وارانتي را تدوين كرده ايم كه با راه اندازي فروش اينترنتي قطعات ، علاوه بر تغيير در نحوه سفارش گذاري ، در سرعت ارسال قطعات نيز تحولي اساسي ايجاد نموديم كه اين امر در ميزان رضايت مشتريان و نمايندگي ها تاثير بسزايي داشته است.

مهندس عموزاده در ادامه گفت : به منظور پاسخگويي بهتر به مشتريان در حوزه خدمات پس از فروش ، ارائه خدمات مطلوب در حوزه گارانتي ، سيستم تخصيص نسبت به مصرف قطعات در دوره گارانتي در شبكه طراحي شد كه ابتدا با 50 قطعه پر گردش شروع و هم اكنون اين سيستم در جهت عرضه صد در صد ي قطعات فعاليت مي كند.

وي اظهار داشت : شركت سايپا يدك با هدف گذاري تصاحب 50 درصدازسهم بازار ، رضايت مشتريان و توسعه كسب و كار نمايندگي ها ، پروژه فروش روانكارها را در دستور كار قرار داده است كه بر اساس فعاليت صورت گرفته در اين بخش در سال گذشته شاهد رشد 128 درصدي تامين و فروش روانكارها در شبكه خدمات پس از فروش سايپا بوده ايم .

مهندس عموزاده خاطر نشان كرد : بر اساس نظرسنجي هاي انجام شده ، مشتريان پس از استفاده از روانكارهاي متناسب با خودرو هاي توليدي گروه سايپا ، ضمن ابراز رضايت از اين خدمات ، بيش از 70 درصد اين مشتريان پس از اتمام دوره گارانتي ، روانكارهاي مورد نياز خود را از شبكه خدمات پس از فروش سايپا تامين كرده اند .

وي گفت : براي رونق كسب و كار نمايندگي ها در سال جاري از طريق انجمن هاي صنفي ، شركتهاي تعاوني تاسيس مي شود تا علاوه بر فعاليت به عنوان عوامل استاني در فروش روانكارها در حوزه هاي ديگر نيز فعاليت هاي شان را توسعه دهند .

وي گفت : براي صادرات روانكارها مديريت صادرات شركت سايپا يدك در حال مطالعه و بررسي است تا در كشورهايي كه داراي سايت توليد و فروش خودرو گروه سايپا هستند ، انواع روانكارها را عرضه كنيم

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=785
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما