سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۹

ارائه غذاي روزانه در ادارات ممنوع شد

در اين بخشنامه همچنين آمده است با توجه به کاهش ساعات کاري روزانه و فقدان توجيه ارائه وعده غذا، توزيع و ارائه غذاي روزانه ممنوع است.

معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس‌جمهور ساعات کار کارکنان همه دستگاههاي اجرايي مستقر در کلانشهر تهران را ابلاغ کرد.

به گزارش ايسنا لطف الله فروزنده در بخشنامه‌اي اعلام کرد: نظر به نتايج مثبت حاصله از اعمال سياست‌هاي کاهش تردد وسايط نقليه و به تبع آن کاهش آلودگي هواي تهران و تداوم اين رويه در جهت تضمين بهداشت و سلامتي شهروندان عزيز ساکن در کلانشهر تهران، ساعات کار کارکنان همه دستگاههاي اجرايي مستقر در کلانشهر تهران تا اطلاع‌ ثانوي با رعايت نکات زير از ساعت 8 صبح تا 14:30 تعيين مي شود.

در اين بخشنامه تأکيد شده است حتي‌الامکان در ساعات کاري تعيين شده، از برگزاري همايش‌ها و جلسات غيرضرور به منظور اجراي مأموريت‌هاي محوله و پاسخگويي به امور ارباب رجوع، جلوگيري شود.

همچنين امور اجرايي از طريق پيش خوان هر دستگاه و خدمات الکترونيک بدون وقفه به مردم و ارباب رجوع با سرعت و دقت ارائه شود.

فروزنده تاکيد کرده كه مشاغل و فعاليت‌هاي قابل دور کاري، ترجيحاً دورکاري شوند و دستگاهها موظفند به تعهد خود درخصوص دورکاري اقدام و نتيجه را به معاونت گزاش کنند.

در اين بخشنامه همچنين آمده است با توجه به کاهش ساعات کاري روزانه و فقدان توجيه ارائه وعده غذا، توزيع و ارائه غذاي روزانه ممنوع است.

بر اين اساس، ساعات کار روزانه کارکنان بانک‌ها، مراکز نظامي و انتظامي همچنين مراکز آموزشي و بهداشتي و درماني و نيز خدماتي که به صورت نوبتي و شيفتي انجام مي‌پذيرد، وفق مقررات مربوطه خواهد بود.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=787
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما