چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۹:۳۶

پیشنهاد ۳ سناریو برای قیمت گندم در سال ۹۰

در این سه سناریو برای جبران مابه التفاوت قیمت خرید تضمینی و قیمت فروش گندم سه قیمت ۳۶۰، ۳۸۰ و ۴۰۰ تومان برای گندم پیشنهاد شده است و در این خصوص کارگروه تحول اقتصادی تصمیم می گیرد.یک مقام آگاه گفت: برای قیمت جدید گندم در سال جاری سه سناریوی ۳۶۰، ۳۸۰ و ۴۰۰ تومان پیشنهاد شده است.

یک مقام آگاه در گفت و گو با خبرگزاری فارس گفت: در این سه سناریو برای جبران مابه التفاوت قیمت خرید تضمینی و قیمت فروش گندم سه قیمت ۳۶۰، ۳۸۰ و ۴۰۰ تومان برای گندم پیشنهاد شده است و در این خصوص کارگروه تحول اقتصادی تصمیم می گیرد.

بنابراین گزارش، حیدرعلی هاشمی عضو هیأت مدیره شرکت بازرگانی دولتی ایران، اظهار داشت: قیمت خرید تضمینی گندم ۳۶۰ تومان در هر کیلوگرم است؛ اما ما آن را ۲۵۰ تومان می‌فروشیم و همین موضوع مشکلاتی ایجاد کرده است، لذا ما به کارگروه تحول اقتصادی پیشنهاد داده‌ایم تا قیمت فروش گندم نیز افزایش پیدا کرده و حداقل به سطح قیمت خرید تضمینی برسد.

همچنین نعمت اله ترکی معاون برنامه ریزی استانداری تهران گفت: تا این لحظه هیچ تغییری در قیمت نان صورت نگرفته است و هیچ دستوری هم درباره افزایش قیمت گندم، آرد و یا نان از سوی دولت به استانداری‌های اعلام نشده است.

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=810
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما