چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۵:۰۰

بروزرسانی طیف مدل های مرسدس بنز کلاس GL

طیف مدل های شاسی بلند مرسدس بنز کلاس GL با قیمت های اصلاح شده و تجهیزات نوین به روز شد.

اکنون بزرگ ترین شاسی بلند مرسدس در چهار نسخهGL350  بلوتِک لیمیتد ادیشن، GL350 بلوتک ادیشن S، GL500 ادیشن S وGL63 AMG پرچم دار موجود است. هنوز هیچ تصویری از این مدل های جدید منتشر نشده اما خریداران می توانند طی هفته ها آینده آن ها را در نمایندگی های فروش ببینند.

مدل پایه دیزلی GL350 با اهرم دنده متالیکی رنگ، سیستم استریوی Harman Kardon با رادیوی دیجیتال DAB، ورودی بدون کلید و دکمه استارت، طراحی رینگ 20 اینچی جدید و تودوزی چوبی جدید به روز شده است. علاوه بر این تجهیزات جدید، قیمت این مدل با کاهش 14645 دلاری به 114900 دلار رسیده است.

قبلا مدل ادیشن S برای این خودرو وجود نداشت و این نسخه ها به منظور افزایش تقاضای خریداران اسپرت برای این شاسی بلند هفت سرنشین بزرگ به خط تولید آن اضافه شده اند. این خودرو بر اساس روند نام گذاری جدید این برند با عنوان کلاس GLS شناخته می شود.

GL350 ادیشن S با قیمت 20 هزار دلار بیش تر عرضه می شود اما از نیرومحرکه دیزلی کنونی بهره می برد. تجهیزات اسپرت اضافه این خودرو شامل بسته ارتقایی اسپرت AMG با تجهیزات بدنه، گلگیرهای بزرگ، ترمزهای 19 اینچی و رینگ های آلیاژی 21 اینچی با رنگ مشکی مات است.

مدل جدید GL500 ادیشن S از موتور 4.7 لیتری V8 بنزینی با قدرت 320 کیلووات و گشتاور 700 نیوتون متر بهره می برد. هایلات های تجهیزان این خودرو علاوه بر بسته ارتقایی اسپرت AMG جدید و رینگ های 21 اینچی، شامل سانروف پانورامیک، آفتاب گیرهای عقب، تونر تلویزیون دیجیتال و جالیوانی های کنترل کننده دما است. قیمت این مدل با افزایش 5355 دلار به 159900 دلار رسیده است.

نسخه پرچم دار GL63 AMG دارای موتور 5.5 لیتری تواین توربو V8 با قدرت 410 کیلووات و گشتاور 760 نیوتون متر است و از بسته ارتقایی AMG Drivers بهره می برد که بیشینه سرعت آن را به 270 کیلومتر بر ساعت می رساند. تجهیزات جدید این خودرو شامل صندلی های جلوی گرم و سرد شونده و تودوزی چرمی design جدید است که قبلا به عنوان یک آپشن 5 هزار دلاری عرضه می شد.

نویسنده : هوشمند امینی

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما