پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۹:۴۹

تداوم روند کاهشی قیمت انواع سکه طلا

محمد کشتی آرای با بیان اینکه امروز صف خرید سکه جای خود را به صف فروش داد گفت : با وجود این در بازار سکه همه فروشنده بودند اما برعکس روزهای گذشته خریداری وجود نداشت .

واحد مرکزی خبر: محمد کشتی ارای با اشاره به توقف تقاضا برای خرید انواع سکه بهار ازادی در بازار سکه افزود : در پی اعلام بانک مرکزی برای عرضه انواع سکه بهار ازادی در شعب منتخب بانکهای کشور حباب قیمت انواع سکه شکست و هر لحظه از قیمت ان کاسته شد به طوری که عصر امروز قیمت فروش سکه ربع بهار ازادی با ۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز ۱۱۲ هزار تومان ، قیمت تمام بهار ازادی با ۳۵ هزار تومان کاهش ۴۱۲ هزار تومان و قیمت نیم سکه نیز با ۱۵ هزار تومان کاهش ۲۱۰ هزار تومان شد .

محمد کشتی آرای با بیان اینکه امروز صف خرید سکه جای خود را به صف فروش داد گفت : با وجود این در بازار سکه همه فروشنده بودند اما برعکس روزهای گذشته خریداری وجود نداشت .

وی اظهار داشت : روند کاهشی قیمت انواع سکه ، دربانک کارگشایی هم تاثیر چشمگیری داشت به طوری که اعلام شد در سالن حراج سکه بانک کارگشایی که در روزهای گذشته مملو از جمعیت بود خریدار کمتر یافت می شد .

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه انهایی که هشدارهای داده شده مبنی بر حبابی بودن قیمت ها را نادیده گرفتند و در روزهای اخیرمبادرت به خرید سکه کردند دچار زیان شدند گفت : امروز هشت درصد از ۱۲ درصد حباب قیمت سکه شکسته شد و پیش بینی می شود از روز شنبه که عرضه سکه بهار ازادی در شعب منتخب بانکها اغاز می شود قیمت ها به قیمت واقعی نزدکتر شود .

کشتی ارای افزود : در مدتی که قیمت سکه حباب گونه افزایش یافت قیمت شمش و مصنوعات طلا متناسب با قیمت جهانی بود .

وی از مردم خواست برای سرمایه گذاری در هر بازار مطالعه کنند و از نظر های کارشناسان بهره گیرند و اگاهانه وارد بازار شوند تا دچار ضرر وزیان نشوند .

نویسنده : مدیر سایت

لینک کوتاه : http://www.donyayekhodro.com/?p=853
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما