اخبار خودرو با هدف انتشار اخبار حوزه خودرو بدون گرایش‌های مختلف سیاسی و با نگاهی حرفه‌ای به مقوله صنعت خودرو ، اطلاع رسانی در سطح این صنعت را برعهده دارد.

صدها هزار مخاطبی که هر روز به اخبار خودرو به نشانی (www.donyayekhodro.com) سر می زنند ، نه تنها از تازه ترین اخبار خودرویی ایران و جهان آگاه می شوند ، بلکه می توانند با گشت زدن در بخش های مختلف سایت ( نظیر گالری تصاویر ، ویدئو ها ، آموزش ها ، مقایسه فنی خودروها و … ) ، زمانی طولانی از مطالب آن لذت ببرند .

اخبار خودرو در میان وب سایت های فارسی زبان ، یکی از پربازدیدشونده ترین وب سایت هاست .

  • اخبار خودرو از ۵ سال پیش ( یعنی از سال ۱۳۸۸ ) فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون بدون وقفه به کار خود ادامه داده است و در این بازه زمانی ۵ ساله ، بیش از ۱۴۰۰۰ مطلب در این سایت نوشته شده است .
  • اخبار خودرو دارای پیج رنک ۳ گوگل و  ۱۸۰۰ الکسا ایران می باشد .
  • به طور متوسط روزانه ، حدود ۳۵ تا ۵۰ مطلب در این وب سایت نوشته می‌شود.
  • از لحاظ میزان تأثیرگذاری، این وب سایت از سوی شمار زیادی از وب‌سایت‌ها و خبرگزاری‌های معتبر و مطرح فارسی، لینک شده است. کافی است در گوگل ” اخبار خودرو ” را جستجو کنید.

اخبار خودرو بعنوان یک سایت پرترافیک و یک رسانه اینترنتی مطرح است که توانسته است تا همه روزه سهم بیشتری از مخاطبین اینترنتی را به خود اختصاص دهد. گرچه مخاطبان اخبار خودرو را بیشتر نسل جوان و علاقه مند به خودرو تشکیل می دهند ، اما در میان خوانندگان این سایت هر قشری را می توان پیدا کرد ، از مدیران گرفته تا مصرف کنندگان و علاقه مندان به صنعت خودرو . از همین رو انتشار اخبار و گزارش ها در اخبار خودرو، بازتاب موثری را در بین مخاطبان، طیف گسترده کارشناسان، مسوولان و حتی در بین رسانه های داخلی دارد.