کد خبر: 192052
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۴

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور تهران از حجم ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی تهران خبر داد و گفت: با توجه به بارش برف و باران و لغزنده بودن معابر هم اکنون طول صف خودروها را در معابر شاهدیم؛ رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، با توجه به بارش برف و باران در شهر تهران از حجم سنگین ترافیک در معابر سخن گفت و اظهار داشت: هم اکنون بار ترافیک در معابر بزرگراهی حکمت،‌حکیم، امام علی و بابایی و همچنین آزادراه تهران-کرج، نیایش و جاده مخصوص کرج سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ تصریح کرد: بارش برف را علاوه بر محورهای شمالی تهران در محورهای جنوبی چون آزادگان نیز شاهدیم و با توجه به آنچه معابر لغزنده شده سرعت خودروها به تبع آن کمختر و فاصله خودروها افزایش یافته و حجم ترافیک را در معابر شاهدیم.

وی از رانندگان درخواست کرد که با سرعت مطمئنه رانندگی کنند، همچنین از سالم بودن وسایل ایمنی خودروی خود همچون برف پاک کن مطمئن بوده و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به تردد در شهر بپردازند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

آخرین اخبار

بین الملل