کد خبر: 192637
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با پیش‌بینی‌ ترافیک پرحجم در معابر با اتخاذ یکسری تمهیدات ترافیکی و با حضور محسوس و نامحسوس ماموران پلیس و بهره‌مندی از دوربین‌های نظارتی، اقدام به تسهیل ترافیکی و تامین امنیت شهروندان خواهیم کرد.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، سردار حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کنترل بزرگراه ها، معابر و خیابان های شهر تهران از سوی ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، در روزهای پایانی سال ۹۵، گفت: با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی سال و همچنین خروج شهروندان و مسافران نوروزی و حضور شهروندان برای زیارت اهل قبور، پیش‌بینی می‌شود ترافیک تردد در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا(س)، مبادی خروجی و معابر اصلی شهر تهران، بیش از پیش افزایش یابد، بنابراین در روزهای پایانی سال تمامی این مسیرها در پوشش کامل ماموران پلیس راهور قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به افزایش سفرهای درون شهری در روزهای پایانی سال به ویژه در معابر منتهی به مراکز خرید نظیر امین‌الملک، امامزاده حسن، تجریش،افسریه ، بسیج، مولوی، مصطفی خمینی، شوش و ... گفت: با توجه به افزایش تقاضای مردم برای خریدهای نوروزی پیش‌بینی‌ می‌شود روزهای پیش رو شاهد ترافیک پرحجمی در برخی مناطق تهران به ویژه منطقه بازار باشیم، بنابراین با اتخاذ یکسری تمهیدات ترافیکی در این معابر و با حضور محسوس و نامحسوس مامورین پلیس و بهره‌مندی از دوربین‌های نظارتی اقدام به تسهیل ترافیکی و تامین امنیت شهروندان می نماییم.

سردار ساجدی نیا، با تاکید بر استفاده پلیس راهنمایی و رانندگی از دوربین های کنترل ترافیک، در این مسیرها، از شهروندان خواست که سفرهای درون شهری خود در مناطق مرکزی شهر را مدیریت کنند.

وی درباره تمهیدات پلیس راهور در چهارشنبه آخر سال نیز گفت:‌ این موضوع بیشتر یک طرح انتظامی است، اما همکاران من تمهیدات ترافیکی ویژه ای را هم در این شب خواهند داشت و قطعا با خودروهایی که بخواهند با امنیت و آرامش شهروندان بازی کرده و یا اقدام به اخلال در آمد و شد شهروندان نمایند برخورد قانونی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

آخرین اخبار

بین الملل