رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو گفت: عملکرد سازمان توسعه تجارت در زمینه تجارت خودرو نشان می‌دهد، هیچ کدام از تصمیمات این سازمان در حوزه خودرو نه تنها موفق نبوده بلکه باعث ایجاد بحران نیز شده است.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از تسنیم ،میثم رضایی با اشاره به اینکه سیاست گذاری سازمان توسعه تجارت در زمینه تجارت خودرو همواره غلط بوده است، اظهارداشت: این سازمان همچنان بر اشتباهات خود تاکید دارد. حتی در زمینه واردات خودرو با تصمیمات یک شبه و بدون پشتوانه فکری بازار خودروهای وارداتی را با تنش هم مواجه کرده است. وی افزود: قرار بود در حوزه صادرات خودرو  در پسابرجام ۳۰ درصد از خودروهای تولید داخل صادر شوند،اما امروز بنا به گفته رئیس سازمان توسعه تجارت نه تنها این اتفاق رخ نداده بلکه کاهش چشمگیر صادرات را هم شاهد بوده ایم. رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو با بیان اینکه سازمان توسعه تجارت با تصمیمات ناگهانی یک تنه موجب آشفتگی بازار خودرو شده است، گفت:  آن رسیده رئیس سازمان توسعه تجارت به دلیل ناتوانی در مدیریت درست، از سمت خود استعفا دهد و یا وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت در مورد ماندن و یا رفتن و ترمیم کردن این سازمان تصمیم گیری کند. رضایی همچنین به ضرر تصمیمات غیر کارشناسی این سازمان به کشور و مردم اشاره کرد و افزود: تصمیمات اخیر این سازمان باعث متضرر شدن مردم در بازار خودرو و مانع تحقق اقتصاد مقاومتی و اهداف اقتصادی کشور در افق ۱۴۰۴ می شود. وی تصریح کرد: عملکرد سازمان توسعه تجارت در زمینه تجارت خودرو نشان می‌دهد، هیچ کدام از تصمیمات این سازمان در حوزه خودرو نه تنها موفق نبوده بلکه باعث ایجاد بحران نیز شده است چرا که نه در حوزه واردات موفق بودیم و نه به اذعان خود مسئولین این سازمان در اهداف صادراتی هم نتوانستیم خوب عمل کنیم.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • عباس جوریرایی ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۵
  حرف از مدیریت نزن .که لبریز شدیم از خنده .اخه تو این چندین سال کجارو درست کردن اقایون ‌که این دومیش باشه . یه مثال بزن جایزه هم داره .
 • محمدرضا ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۶
  متاسفانه قدر و اندازه ی درک، اعتبار و بینش مسولین ما در تجارت جهانی و اقتصاد و خصوصا خودرو، در حد و اندازه اداره یه فروشگاه هم نیست. یه فروشگاه بزرگ چهار دهنه رو در نظر بگیرین که یه اقای مسن و جاافتاده و کاربلد داره اداره ش می کنه و همین اقا یه پسر جوون سی، سی و پنچ ساله داره که عجول و تند و خام و بی معرفت از حال و روز کارگر و پیمانکار و خریدار هست و تصمیمات عجیب و غریب می گیره که همه رو بهت زده می کنه! مسئولین ما توی اداره فروشگاه اون آدم مسن هم نمیشن! اون جوون خامی که فقط می خواد خودی نشون بده و ژست بگیره هستن! حضرات مدیر که بیچاره کردین هم وارده کننده رو هم مصرف کننده رو هم بونجل ساز داخلی رو، مدیریت کردن و تصمیمات تجاری کلان گرفتن، سلفی گرفتن نیست که یهویی بشه!
 • مهدی ۱۹:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۶
  ملتی که منتظرند همه کارها را امام زمان بیاید درست کند نتیجه همین میشه
 • ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۹
  وقتی مردم بجای تحریم خودروی آشغال رو چند برابر ارزش می خرند و با توسل به ابولفضل و امام زمان پشت فرمونش میشینن مدیر های دولتی هم باید چنین تصمیماتی بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

آخرین اخبار

بین الملل