کد خبر: 210320
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۴

گروه صنعتی بارز با موافقت پژوی فرانسه، به‌عنوان تنها تامین‌کننده تایرهای پژو ۳۰۱ در ایران انتخاب شد. پژو ۳۰۱ سومین پژویی است که با تایید این کمپانی فرانسوی با تایرهای بارز روانه بازار ایران می‌شود.

به گزارش« اخبار خودرو » ، مازیار روغنی، جانشین مدیرکل بازاریابی و صادرات گروه صنعتی بارز از نهایی شدن تصمیم کمپانی پژو برای تامین تایرهای پژو ۳۰۱توسط گروه صنعتی بارز خبر داد و به «دنیای خودرو» گفت: پس از بررسی‌های فراوان، انجام تست‌های فنی روی نمونه‌های ارسالی به فرانسه و دریافت استاندارد‌های اروپا(E-MARK)، تایرهای تولیدی بارز مجوز نصب روی تولیدات پژو ۳۰۱ در ایران را گرفتند و به‌زودی این محصول با تایرهای بارز وارد بازار خواهد شد.

[caption id="attachment_210321" align="aligncenter" width="1600"]گروه صنعتی بارز گروه صنعتی بارز[/caption]

وی از تایید قالب‌های این سایز از تایر و شروع تکثیر قالب‌ها در گروه صنعتی بارز خبر داد و بیان کرد: سایز ۱۸۵/۶۵/R15 با گل P674 معروف به OPTI DRIVE به‌صورت ویژه برای پژو ۳۰۱ در نظرگرفته شده و از ماه آینده به‌صورت انبوه در کارخانه بارز تولید خواهد شد.

روغنی با اشاره به دریافت استاندارد اروپا برای این سایز و گل تایر خاطرنشان کرد: با تایید کمپانی پژو فرانسه، امکان فروش این تایر به سایر کارخانه‌های تولید پژو در سراسر دنیا نیز فراهم شده است و در صورت افزایش تولید، این تایر به سایر کارخانه‌ها در دیگر کشورها صادر خواهد شد.

به گفته جانشین مدیرکل بازاریابی و صادرات گروه صنعتی بارز، پیش از این نیز تامین تایرهای پژو۲۰۶و ۲۰۷ به گروه صنعتی بارز سپرده شده بود و مدل ۳۰۱سومین مدل تولیدی این کمپانی است که تایرهای خود را برای تولید در ایران از گروه صنعتی بارز تامین می‌کند.

وی همچنین از ادامه رایزنی‌ها برای تامین تایرهای پژو ۲۰۸توسط بارز خبر داد و گفت: در حال حاضر بارز تایرهای پژو ۳۰۱، سوزوکی ویتارا، بی‌وای‌دی و وانت‌های کاپرا را تامین می‌کند که در صورت تایید پژو، وظیفه تامین تایر برای سایر مدل‌های پژو نیز به گروه صنعتی بارز سپرده خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

آخرین اخبار