کد خبر: 212866
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷

مدیرعامل شرکت امدادخودروی سایپا گفت: علیرغم افزایش ۱۲درصدی حجم سفرهای نوروزی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شبکه امدادخودروی سایپا توانسته مدت زمان انتظار برای دریافت خدمات سیار به مشتریان را در سطح سال قبل حفظ کند.

به گزارش اخبار خودرو ،بهزاد پناهی در ابتدای مراسم نشست مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا با بیان مطلب فوق افزود: امسال یک میلیون و ۲۱۵ هزار دستگاه خودرو گروه سایپا تحت پوشش دوره گارانتی قرار داشتند که نسبت به سال گذشته رشد ۳۵ درصدی داشته است و با این وجود تعداد پذیرش خودرو در شبکه نمایندگی های گروه سایپا نسبت به سال گذشته در حد ۱ درصد افزایش یافت که نشان دهنده رشد کیفیت خودروهای تولیدی گروه سایپا بوده است.

به گفته وی در طرح نوروزی امسال، هیچ موردی مبنی بر ایراد فراگیر در محصولات گروه سایپا وجود نداشت که نشان می دهد این گروه توانسته، سطح کیفی قطعات و محصولات خود را هم افزایش دهد.

پناهی اعلام کرد که باوجود افزایش خودروهای تولیدی گروه در سال جاری نسبت به سال گذشته، تغییر محسوسی در تعداد پذیرش خدمات امدادی وجود نداشته که حاکی از رشد کیفیت خودروها است.

مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا توانمندسازی بیشتر ناوگان امدادخودرو سایپا را یکی از اهداف این شرکت در سال جاری به منظور کاهش زمان انتظار و افزایش رضایت مشتری عنوان کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

آخرین اخبار