شرکت رادیاتور ایران که در قالب گروه خودروسازی سایپا در سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران حضور خواهد یافت، انواع رادیاتور محصولات مختلف خودرویی ساخت داخل را در معرض دید بازدیدکنندگان خواهد گذاشت.

به گزارش «اخبار خودرو»،همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو که هفته آینده در تهران برگزار می‌شود، شرکت رادیاتور ایران زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا انواع رادیاتور محصولات جدید داخلی شامل چانگان، محصولات گروه رنو، خانواده برلیانس، آریو، محصولات پژو و دانگ‌فنگ و همچنین رهام را درکنار رادیاتور سایر محصولاتی نظیر کامیون، انواع خودروهای سواری و خودرو ارس که مورد استفاده در صنایع نظامی است را به نمایش درخواهد آورد.

نمایش اینترکولر کامیون البرز و خودرو ارس در کنار سامانه خنک‌کننده خودروهای کوییک و رهام و همچنین خنک‌کننده‌های روغن موتور چندین خودرو تولید داخل، از دیگر اقداماتی است که در غرفه رادیاتور ایران و گروه خودروسازی سایپا صورت می‌گیرد.

همچنین رادیاتور ایران قصد دارد در این نمایشگاه، محصولات برخوردار از فناوری‌های پیشرفته و مواد اولیه مورد نیاز خود را نیز جهت معرفی به عموم و تأمین از منابع داخلی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهد.

تمامی محصولاتی که در غرفه رادیاتور ایران در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران به نمایش درمی‌آیند، محصولاتی هستند که توسط متخصصان ایرانی و با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانات داخلی طراحی و تولید شده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

آخرین اخبار

بین الملل