کد خبر: 223345
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۹
مرسدس GT AMG

بخش مربوط به تکنولوژی جدید مرسدس‌بنز شگفت‌انگیز است، چراکه سیستم AMG تراک‌پک در آن استفاده شده است.

به گزارش «اخبار خودرو»، کمپانی مرسدس‌بنز با معرفی GT به دنیای سوپراسپرت‌ها معنای متفاوت‌تری بخشید. این خودرو کوپه خاص و متفاوت اشتوتگارتی در سال 2020 با تکنولوژی‌های جدیدتر و اصلاحات بیشتر به بازار می‌آید.

ازآنجایی‌که GT AMG به‌عنوان پرچمدار مرسدس‌بنز در کلاس اسپرت‌ها شناخته می‌شود، تغییرات ویژه‌ای در راستای بهبود عملکرد و ارتقای آن اعمال شده که بخشی از تغییرات شامل ظاهر این سوپراسپرت نیز می‌شود.

با نگاه دقیق می‌توان متوجه شد که گرافیک چراغ‌ها در جلو و جلوپنجره با خط‌های عمودی تغییر کرده است، همچنین در وسط آن لوگوی بزرگ مرسدس‌بنز خودنمایی می‌کند و ورودی ‌هوا در زیر چراغ‌ها، کاراکتر تهاجمی و اسپرت‌تری را به خودرو بخشیده است.

از سوی دیگر می‌توان گفت بیشترین تغییرات در کابین خودرو اتفاق افتاده است که پنل دیجیتالی هوشمند 12.3‌اینچی با طراحی دور موتور و نمایش دادن سرعت در قسمت میانی، به‌همراه سایر اطلاعات در اطراف دور موتور مانومتری، حس یک سوپراسپرت بدیع را به راننده می‌دهد، همچنین فرمان اسپرت و پدال‌های شیفتر بزرگ، هیجان رانندگی را دوچندان می‌کند.

بخش مربوط به تکنولوژی جدید مرسدس‌بنز شگفت‌انگیز است، چراکه سیستم AMG تراک‌پک در آن استفاده شده است. این سیستم با استفاده از کامند مرسدس‌بنز به‌صورت آنلاین اطلاعاتی را به راننده می‌دهد که با استفاده از این اطلاعات راننده می‌تواند عملکرد رانندگی خود را بهبود بخشد.

همچنین برای اینکه نسخه 2020 از سیستم‌های جدید و متمایزکننده برخوردار باشد، مهندسان سیستم AMG داینامیکس را دستخوش تغییرات قرار داده‌اند. این تغییرات پنج حالت و وضعیت مختلف رانندگی را در اختیار راننده می‌گذارد که شامل راحتی، اسپرت، اسپرت‌پلاس، مسابقه‌ای و منحصربه‌فرد می‌شود.

در حالت مسابقه‌ای باتوجه به اطلاعاتی که خودرو به راننده می‌دهد، سیستم تعلیق تنظیم می‌شود تا برای جولان دادن در پیست، خیز بر‌دارد و راننده را مجذوب این تکنولوژی جدید کند.

سیستم تعلیق نیز تغییراتی به خود دیده است. با وجود سیستم تعلیق کویل‌اوور و کمک‌های قابل تراکم و تنظیم‌شونده، خودرو در سرعت‌های بالا حساسیت نشان می‌دهد و کمک‌های ادجاستیبل در هر شرایطی پایداری خودرو را حفظ می‌کنند.

برای اینکه وزن GT نسخه 2020 کاهش یابد، در محور جلو از سیستم قابل تنظیم پیچشی‌بار که از جنس فیبرکربن است، استفاده شده و در بخش عقب از سیستم ویشبون و محور فولاد سبک وزن و قابل تنظیم بهره‌ گرفته شده است. از سوی دیگر برای افزایش آیرودینامیک از ورودی‌های هوا فعال استفاده شده تا پرفورمنس را بهبود بخشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

آخرین اخبار