کد خبر: 223532
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱

پروژه جدید این افراد هم بر پایه لادا شکل گرفته و این بار لاستیک‌های 38اینچی زیر خودرو رفته است. ما چند بار تحت تأثیر مکانیک‌های ماهر گاراژ 54 و راه‌حل‌های ساده آن‌ها برای حل مشکلات پیچیده قرار گرفته‌ایم.

به گزارش «اخبار خودرو»، حتما تاکنون با بچه‌های کانال گاراژ 54 آشنا شده‌اید! آن‌ها هر بلایی را که فکر بکنید بر سر لاداهای قدیمی آورده‌اند اما جدیدترین ایده آن‌ها می‌تواند جذاب‌ترینشان باشد. ما قبلا دیده‌ایم که گاراژ 54، لادا را جوشانده، غرق کرده و پر از سیمان کرده و البته این خودرو جان‌سخت پس از همه این سختی‌ها نیز کار کرده است؛ بنابراین پروژه جدید این افراد هم بر پایه لادا شکل گرفته و این بار لاستیک‌های 38اینچی زیر خودرو رفته است. ما چند بار تحت تأثیر مکانیک‌های ماهر گاراژ 54 و راه‌حل‌های ساده آن‌ها برای حل مشکلات پیچیده قرار گرفته‌ایم. 
این پروژه جدید هم تفاوتی ندارد و آن‌ها تنها از چهار اسپیسر (فاصله‌انداز) استفاده کرده و آن‌ها را به توپی چرخ استاندارد لادا متصل و سپس رینگ و لاستیک‌های بزرگ را زیر خودرو نصب کرده‌اند. به منظور اطمینان از فرمان‌پذیری خودرو، گاراژ 54 از اسپیسرهای بزرگ‌تر در اکسل جلو استفاده کرده‌است. نتیجه کار بد نیست. اگرچه ظاهر لادا چنگی به دل نمی‌زند اما خب هنوز هم جواب می‌دهد؛ و همین هم مهم‌ترین نکته است. اولین تست لادا روی برف نشان می‌دهد که این خودرو به یک دریفتر بسیار خوب تبدیل شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

آخرین اخبار