طیف سایپا

شرکت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا برای نوآوری در تولید سه محصول آسترخودرویی محلول در آب،کلیر کوت خودرویی و نسل جدید پوشش‌های اپوکسی ضد خوردگی تندیس زرین و گواهینامه نوآوری محصول برتر ایرانی را در جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی دریافت کرد.

 به گزارش «اخبار خودرو»، شرکت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا برای نوآوری در تولید سه محصول آسترخودرویی محلول در آب،کلیر کوت خودرویی و نسل جدید پوشش‌های اپوکسی ضد خوردگی تندیس زرین و گواهینامه نوآوری محصول برتر ایرانی را در جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی دریافت کرد. در سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که به‌همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، شرکت طیف سایپا باتوجه به  نوآوری و خلاقیت در محصولات خود، تندیس زرین و گواهینامه نوآوری محصول برتر ایرانی را از آن خود کرد.
در ارزیابی‌های صورت‌گرفته، شرکت طیف سایپا امتیازات لازم را در زمینه نوآوری محصول و تولید محصولات متنوع تجاری در زمینه صنایع رنگ و رزین کسب کرد و توانست به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی به این موفقیت دست یابد. شرکت طیف سایپا که اخیراً به‌دلیل تولید محصولات متنوع و حضور در بازارهای مختلف، توانسته عنوان شرکت دانش‌بنیان را از آن خود کند، با دستیابی به این موفقیت، می‌تواند زمینه توسعه فعالیت‌های خود و دستیابی به اهداف بزرگ‌تر را در آینده فراهم کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

آخرین اخبار