معاون بازاریابی و فروش شرکت سایپادیزل از تشکیل کارگروه بررسی و تعیین تکلیف وضعیت مشتریان طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل و برگزاری جلسات متعدد با حضور نمایندگان مشتریان در شرکت سایپادیزل خبر داد.

به گزارش «اخبار خودرو»،  امیر حمزه اصلانی ضمن اعلام خبر فوق افرود: به دستور مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا و مدیریت محترم عامل شرکت سایپادیزل مبنی بر بررسی آخرین وضعیت مشتریان ثبت نام کننده در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل، بلافاصله کارگروهی متشکل از واحدهای سازمانی مرتبط و نیز نمایندگان خریداران ایجاد و مقرر شد، در جلسات مشترک، نسبت به تصمیم گیری نهایی در این خصوص اقدام شود.

معاون بازاریابی و فروش سایپادیزل با اشاره به جلسات برگزار شده با نمایندگان مشتریان تصریح کرد: در طول جلسات برگزار شده، آخرین وضعیت مشتریان مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و مقرر شد، به محض پایان بررسی پرونده های موجود، نتیجه امر به اطلاع عموم خریداران گرامی برسد.

اصلانی در پایان خاطرنشان کرد: بیش از 3 هزار نفر در طرح نوسازی ناوگان شرکت سایپادیزل ثبت نام کرده اند و تاکنون، حدود 1200 دستگاه از محصولات ولوو تولید و به مشتریان محترم عرضه شده که در این راستا، سایر مشتریانی که دارای دعوتنامه تکمیل وجه هستند هم، محصول خود را تحویل خواهند گرفت.
بدیهی است، سایپادیزل برای الباقی مشتریان که فاقد دعوتنامه می باشند نیز، پیشنهادهایی خواهد داشت که متعاقباً، به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

آخرین اخبار