کد خبر: 224335
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶

با افزایش تیراژ تولید روزانه و بازگشت رونق به خطوط تولید گروه صنعتی ایران خودرو، این خودروساز تعداد تحویل روزانه خودرو به مشتریان را به طور متوسط به بالای 1800 دستگاه رساند.

به گزارش «اخبار خودرو»، درحال حاضر به طور متوسط روزانه دوهزار دستگاه خودرو در سایت های تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو به تولید می رسد و به همین ترتیب تعداد تحویل خودرو به مشتریان نیز افزایش یافته است به گونه ای که از هفته پایانی بهمن ماه، تحویل روزانه، عدد سه هزار دستگاه را نیز تجربه کرده است.

برمبنای این گزارش، درحال حاضر تولید و تحویل در ایران خودرو به شرایط یکنواختی رسیده و این موضوع سیر نزولی قیمت خودرو در حاشیه بازار را به دنبال داشته است.

فروش فوری 20 درصد از تولیدات روزانه ایران خودرو که کمتر از 4 درصد تعهدات این خودروساز است و افزایش عرضه، علاوه بر ایجاد تعادل در بازار، سبب شده خودروهای فروش رفته به دست مشتریان واقعی و نهایی برسد.

گروه صنعتی ایران خودرو ضمن عذرخواهی از مشتریان بابت تاخیرهای ناخواسته ایجاد شده در تحویل خودروها، یاددآور می شود، حقوق مشتریان از منظر پرداخت سود مشارکت و جریمه دیرکرد محفوظ بوده و این خودروساز متعهد به محاسبه و پرداخت کامل مبالغ مطابق با قرارداد منعقد شده با مشتریان است.

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ع IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
  1 0
  چه فایده وقتی هنوز خودرو های شهری که ماله شش ماه پیشه! تحویل ندادن ؟!
 • وحید IR ۲۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
  3 0
  من نمیدونم با چه منطقی در تحویلی های فروش قطعی تعلل میکنید؟ بابا بخدا از ما پول رو بصورت کامل دریافت کردید اولویتتان باید فروش قطعی باشه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

آخرین اخبار