کد خبر: 224465
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
سیدرضا حسینی مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساکو)

جشنواره خدمات نوروزی ایران‌خودرو با هدف ارائه خدمات و امداد به دارندگان محصولات این شرکت از امروز کار خود را آغاز می کند و این خدمات تا ۱۷ فروردین ماه نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش «اخبار خودرو»، سیدرضا حسینی مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساکو)، در آیین افتتاح جشنواره خدمات نوروزی گفت: در 21 روز اجرای این جشنواره، 265 نمایندگی بصورت تک شیفت و دو شیفت همراه با 122 فروشگاه عرضه قطعات و لوازم یدکی نسبت به ارائه خدمات به مشتریان اقدام‌خواهند کرد.

وی در خصوص ناوگان امدادی امدادخودرو ایران در طول برپایی جشنواره خدمات نوروزی اظهار کرد: در نوروز امسال افزون بر دو هزار و 50 خودرو امداد در بخش های اتوکلیک (سرویس فوری در محل)، امدادپلاس، خودروبر و موتورسوار به مسافران و دارندگان محصولات ایران خودرو خدمات ارائه خواهند کرد.

مدیرعامل ایساکو با اشاره به ایجاد پایگاه های ثابت امدادی و کانکس فعال در شهرها و جاده‌های کشور از سوی امداد خودرو ایران تصریح کرد: نزدیک به چهار هزار و 360 نفر از کارکنان ستاد شرکت ایساکو، امدادخودرو ایران و مرکز پاسخگویی ایران خودرو در طرح خدمات نوروزی امسال مشغول فعالیت خواهند بود.

حسینی روش‌های نظارت بر ارائه خدمات با کیفیت در جشنواره خدمات نوروزی سال 98 را شامل سرکشی، بازرسی محسوس و نامحسوس توسط اکیپ‌های نظارتی و استفاده از سیستم نوین BI و گزارش گیری آنلاین از خدمات ارائه شده توسط شبکه خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو اعلام و به دارندگان خودروهای ایرلن خودرو توصیه کرد که پیش از سفر با مراجعه به نمایندگی های این شرکت نسبت به بررسی وضع سلامت خودروی خود اقدام کنند.

وی اظهار کرد: هرگونه تماس و درخواست امداد از طریق مرکز تماس ایران خودرو با شماره 096440 و استفاده از اپلیکیشن های ایساکو برای مشتریان امکانپذیر خواهد بود.

وی همچنین راه های جدید برای دریافت خدمات امدادی را دریافت خدمات از طریق WEB APP اعلام و اظهار کرد: دریافت خدمات امدادی از طریق وب سایت شرکت به نشانی WWW.096440.COM نیز ارائه خواهد شد.

حسینی یادآور شد: شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساکو) در راستای مسئولیت اجتماعی، خدمت ‌رسانی به خودروهای سایر خودروسازان کشور را نیز تا حد امکان در دستور کار خود قرار داده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

آخرین اخبار