کد خبر: 224672
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴
مدیران خودرو

تحویل به موقع خودروی خریداری شده از مهمترین مواردی است که شرکت مدیران خودرو همواره توجه ویژه ای به آن داشته و آن را در اولویت کاری خود قرار داده است

در شرایط خاص بازار خودرو کشور، و پس از فروکش کردن التهاب های قیمتی و ترکش های به جا مانده از تحریم‌های سیاسی و اقتصادی کشور، هنوز هم شرکت های بسیاری با عواقب این اتفاقات دست و پنجه نرم می کنند. اما آنچه که مشخص است عمل به تعهدات شرکت مدیران خودرو با بالاترین میزان نرخ تحویل به موقع می باشد. 
در هر صنعتی که به آن نگاه کنیم فرآیند دریافت محصول و کالای خریداری شده مهمترین فاکتور در فرآیند خرید به حساب می آید. امری که گاها در برخی از حوزه ها با بدقولی تامین کنندگان مواجه شده و باعث نارضایتی مشتری نهایی می شود. در این میان با توجه به وضعیت آشفته بازار خودرو و عدم نظارت های کنترلی سازمان های ذینفع، شرکت مدیران خودرو همواره در تلاش بوده است که بتواند با فائق آمدن بر همه مشکلات و تامین قطعات، تمامی تعهدات خود را برای هر دو برند به انجام رسانده و مسئولیت خود را در این حوزه به نحو احسنت اجرایی نماید. 
شرکت مدیران خودرو با میانگین تحویل به موقع بالای 90 درصد بالاترین میزان انجام تعهدات را در میان شرکت های خودرویی تولید کننده داشته است. به همین دلیل است که مدیران خودرو همواره در رتبه نخست رضایتمندی فرآیند فروش از سوی ارزیابی شرکت بازرسی استاندارد ایران قرار می‌گیرد.
تحویل به موقع خودروی خریداری شده از مهمترین مواردی است که شرکت مدیران خودرو همواره توجه ویژه ای به آن داشته و آن را در اولویت کاری خود قرار داده است تا بتواند حداکثر رضایتمندی مشتریان را کسب نموده و همچون گذشته در این حوزه رو به رشد به حرکت خود ادامه دهد.

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • علي اصغرسلمانيان US ۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  0 0
  سلام تحويل خودرو پژو٢٠٠٨ چي شد!!!!!؟؟؟؟؟ يكسال ازتحويل گذشت، ابن همه تاخير. چيكار كنم؟؟؟؟
 • فاطمه مهراب بیک IR ۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
  0 0
  ثبت نام برلیانس اتوماتH330بیستم تیرماه97تحویل مهرماه97 قرارداد قطعی ومشارکت درتولید هنوز دعوتنامه صادرنشده تاکی جواب درست بشنویم آخرین جواب بازهم صبر کنید چرا بی اعتمادی وبیانصافی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

آخرین اخبار