کد خبر: 225394
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از خطوط تولید فنرسازی زر گلپایگان از شرکت‌های زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این واحد تولیدی قرار گرفت.

به گزارش «اخبار خودرو»، در بازدید دکتر فرشاد مقیمی و هیأت همراه که با حضور علی بختیار نماینده گلپایگان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار گلپایگان و برخی دیگر از مسئولان این شهرستان برگزار شد، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور در خطوط تولید فنرسازی زر، فرایند تولید محصولات این شرکت را مورد بررسی قرار داد.

تأمین مواد اولیه مورد نیاز تولید، داخلی‌سازی دستگاه‌ها، تجهیزات و ماشین‌آلات مورد استفاده در شرکت، راه‌اندازی شیفت دوم کاری و اصلاح قراردادهای تأمین قطعات مورد نیاز مشتریان از جمله موارد دیگری بود که در این بازدید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گروه فنرسازی زر از شرکت‌های زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده فنر مورد نیاز محصولات خودرویی در کشور محسوب می‌شود و دارای سه کارخانه تولیدی در تهران، گلپایگان و استان سیستان و بلوچستان است.

در پویش ملی بومی‌سازی قطعات خودرو قرار است ظرفیت‌های موجود در شرکت‌های داخلی جهت طراحی و ساخت قطعات مورد نیاز خودروسازان در سراسر کشور مورد بهره‌برداری و استفاده قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

آخرین اخبار

بین الملل