کد خبر: 225446
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳

شرکت ایران خودرو با تمرکز بر تکمیل خودروهای ناقص و افزایش عرضه به مشتریان، تعهدات معوق خود را کاهش می دهد.

به گزارش «اخبار خودرو»،درحال حاضر تعهدات به جا مانده از سال گذشته درحال اجرا است و مشتریان براساس اولویت ثبت نام خودروهای خود را از ایران خودرو تحویل می گیرند. سود مشارکت و جریمه دیرکرد تحویل خودرو نیز به صورت دقیق و کامل محاسبه و پرداخت می شود.

برمبنای این گزارش، با بهبودهایی که در روند تامین و تولید ایجاد شده است، شرکت ایران خودرو تمام تلاش خود را به کار بسته تا بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

شرکت ایران خودرو تحویل تعهدات معوق خود را در دستور کار قرار داده و در صدداست تا قبل از زمستان امسال تمامی تعهدات معوق خود را اجرا کند. تحویل بیش از 410 هزار دستگاه خودرو از آغاز تحریم ها تا کنون، نشان از توان این شرکت در ایفای تعهدات خود دارد.

این گزارش می افزاید، با دستور مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تمامی گروه های تامین، تولید، برنامه ریزی و سازندگان، بر تجاری سازی خودروهای ناقص و تحویل به مشتریان تمرکز کرده اند.

با برنامه ریزی جهت تجاری سازی روزانه دو هزار دستگاه در هفته های آینده، تکمیل، تجاری سازی و تحویل خودرو از این تعداد نیز فراتر خواهد رفت.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امین دارایی نژاد IR ۰۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
  0 0
  یکسال هست که خودرو پارس دوگانه ثبت نام کردم .کسی جواب گو نیست.نه نمایندکی.نه دفتر مدیر عامل ایران خودرو.به کی باید گفت .پول ما گرفتن .ماشین هم نمیدن.میگن صودش میدیم .بابا وا اگر صود پول میخاستیم .که پولم تو بانک میزاشتم.من که به ایران خودرو وام ندادم.بابا والا من ماشین خریدم که باهاش کار کنم نون زن بچهم بدم .والا گرفتارم کردیت.خدارا خوش نمیاد.چرا دروغ به مردم میگید.برادر من موتور ۴۰۵ با پارس معمولی یکی هست.وقتی ۴۰۵ دوگانه هست چه جور میشه پارس دوگانه ندارید .درصورتی که موتور هردو .یکی هست.شمارا بخدا کمی فکر مردم باشید
 • دروغهههه IR ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
  0 0
  یکماه تاخییررررر داره آخه به کی بگم.وزیرش گفت تا برج 6. یارو میگه قبل زمستون. پشیمونم که از ایران خودرو ماشین خریدم #نه_به_ایران_خودرو

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

آخرین اخبار

بین الملل