شرکت کروز

شرکت کروز در فراخوان عمومی از تمام کسانی که در زمینه طراحی و ساخت قطعات پیشرفته خودرو، طرح، پیشنهاد یا نمونه ساخته‌شده‌ای دارند، دعوت به همکاری کرد.

به گزارش «اخبار خودرو»، در راستای نهضت داخلی‌سازی شرکت کروز، بزرگ‌ترین قطعه‌ساز کشور که هم‌اکنون بیش از بیست درصد از قطعات خودروهای داخلی را در پیشرفته‌ترین خطوط تولیدی کشور تولید می‌کند طی فراخوانی از تمام کسانی که در زمینه طراحی و ساخت قطعات پیشرفته خودرو تجربیات یا علاقه‌مندی دارند، دعوت به همکاری کرده است تا از طریق پست الکترونیک pr@crouse.ir  نسبت به ارسال مشخصات و پیشنهادات خود اقدام کنند.

گفتنی شرکت کروز از صفر تا صد قطعات الکترونیکی خودروهای داخلی و پیشرفته را طراحی می‌کند و هم‌اکنون با همکاری اساتید سه دانشگاه شریف، تهران و امیرکبیر فعالیت‌های تحقیقاتی خود را انجام می‌دهد. مرکز تحقیقات و طراحی این شرکت براساس استاندارد‌های شرکت‌های بین‌المللی از جمله کنتیننتال و بوش ایجاد شده و تحت مشاوره این شرکت‌ها بوده است.

طراحی ارتباطی شبکه داخلی خودرو و تمام نودهای داخل شبکه، طراحی سیستم ضدسرقت که لازمه آن سیستم‌های امنیتی پیشرفته و مطابق استانداردهای خاص و دارای کدگذاری بین المللی است و همچنین سیستم کنترل بدنه از جمله فعالیت‌های شرکت کروز در زمینه طراحی و تولید به شمار می‌آیند. 

از دیگر فعالیت‌های مرکز طراحی و توسعه شرکت کروز می‌توان به طراحی و ساخت سیستم کلاستر خودروهای داخلی و توان تولید به منظور کاربرد در خودروهای روز دنیا اشاره کرد.

هم‌اکنون در مرکز تحقیقات طراحی قطعات الکترونیک کروز 120 نفر نیروی فعال و 30 نفر دانشجوی نخبه  در مقاطع دکتری و فوق‌لیسانس در رشته برق،  برق ‌الکترونیک، برق‌ کنترل، برق‌ مخابرات و مکانیک فعالیت می‌کنند.

جالب است بدانید طراحی ایربگ سپرهای جدید خودروها، تریم و داشبورد، آینه‌های برقی، کوئل و همچنین طراحی و ساخت چراغ‌های ال‌ای‌دی‌دار مجهز به سیستم دی‌لایت از فعالیت‌های شرکت کروز هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

آخرین اخبار

بین الملل