کد خبر: 226433
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
سيد فخرالدين حيدری منش

در حکمی از سوی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، سید فخرالدین حیدری منش به عنوان مدیر بازرسی و نظارت این گروه صنعتی منصوب شد.

به گزارش «اخبار خودرو»، در این حکم آمده است، با توجه به نقش مهم مدیریت بازرسی در دستیابی  به اهداف سازمانی، انتظار می‌رود در سایه برقراری تعامل سازنده با دستگاه‌های ذیربط و بهره‌گیری از اصول راهبری و سیاست‌های سازمان بازرسی کل کشور، نسبت به شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای پیرامونی اهتمام ورزیده و با تدوین برنامه‌های آینده‌نگر و کنترل‌های مستمر در زمینه تحکیم و تسهیل تصمیم‌های مدیریتی و شفاف‌سازی سلامت اداری در گروه صنعتی ایران خودرو اقدام کنید.

گفتنی است، حیدری‌منش دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکترای همین رشته از دانشگاه علامه طباطبایی است.

در سوابق کاری وی مسئولیت‌هایی چون، مشاور معاون رئیس جمهور و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالاو ارز، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد ایران ،‌ معاون حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت و اسناد و املاک کشور، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت نیروگاه‌های و انرژی برق، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ملی شیمی کشاورز، عضو هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری نیرو، مشاور رئیس سازمان مدیریت صنعتی، بازرس ویژه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، رئیس شعبه تعزیرات حکومتی استان تهران و... دیده می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

آخرین اخبار

بین الملل