‎فروش فوری محصولات سايپا

فروش فوری و پیش فروش ۱۲ مدل از محصولات سایپا امروز آغاز خواهد.

 به گزارش «اخبار خودرو»، شرکت سایپا با هدف تنظیم بازار، عرضه ۱۲ مدل از محصولات خود را در چهار روش فروش از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه دوازدهم آبان‌ماه آغاز خواهد کرد که شامل "فروش فوری" و "پیش فروش" هر یک به دو صورت نقدی و اعتباری است.

نکات بخشنامه:

محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد. به همین منظور متقاضیان خرید خودرو که در ۱۸ ماه گذشته تاکنون نسبت به ثبت نام یک دستگاه خودرو از محصولات سایپا اقدام نموده اند امکان ثبت نام در این طرح را ندارند.

با توجه به اعلام محدودیت در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت گیرد چرا که در صورت بروز هرگونه اشتباه در ثبت نام ضمن ابطال درخواست خرید مبلغ دریافتی عودت خواهد شد. علاوه براین امکان صلاح (خرید انصرافی) وجود ندارد.

در فروش فوری اعتباری پس از واریز وجه اولیه مشتری باید حداکثر طی مدت دو هفته کلیه مدارک مربوطه را به نمایندگی تحویل دهد و مراحل تکمیل پرونده را انجام دهد. لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه مشتریان به نمایندگی و عدم تکمیل مراحل ثبت نام امکان پذیرش نهایی پرونده میسر نیست و وجه واریز شده به حساب سایپا عودت داده می‌شود.

در روش فروش فوری اعتباری از محل لیزینگ رایان سایپا مبلغ مالیات بر ارزش افزوده (درصورت انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه) در پرداخت نقدی مشتری محاسبه و اخذ می‌شود. در روش فروش فوری اعتباری از محل لیزینگ پارسیان مبلغ مالیات بر ارزش افزوده در چک اول و در صورت انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه مبلغ در پرداخت نقدی مشتری محاسبه می شود. در خصوص شرایطی که محل تأمین اعتبار آن لیزینگ رایان سایپا است، کلیه چکها در وجه لیزینگ رایان سایپا است.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رضا IR ۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
  1 6
  به خدا قسم دروغ میگین و دروغگو دشمن خداست من در طرح فروش فوری تاریخ ۸۹/۰۵/۱۳ ساینا خریدم پولش را ابتوا گرفتن و امروز پس از ۳ماه احدی پاسخگو نیست این یعنی راهزنی
 • IR ۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
  3 0
  براي خودم متاسفم، من هم پارسال وام گرفتم برليانس ثبت نام كردم، قرار شد شهريور ٩٧ صاحب خودرو شوم ولي هنوز منتظرم تا در محبتي گشوده شود.
 • مهرداد رستمی IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
  1 0
  خودرو آریو فروش ندارید ؟

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

آخرین اخبار

بین الملل