کد خبر: 226806
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
تویوتا تاکوما

پیکاپ میان‌سایز تویوتا تاکوما برای مدل سال 2020 فیس‌لیفت شده است و جلوپنجره و  رینگ‌های جدید و تریم‌های متفاوت جزو تغییرات این خودرو به‌شمار می‌روند.

به گزارش «اخبار خودرو»،پیکاپ میان‌سایز تویوتا تاکوما برای مدل سال 2020 فیس‌لیفت شده است و جلوپنجره و  رینگ‌های جدید و تریم‌های متفاوت جزو تغییرات این خودرو به‌شمار می‌روند.

مدل TRD Pro نیز از چراغ‌های جلو LED و رینگ‌های مخصوص بهره برده و در کابین نیز تغییراتی به‌چشم می‌خورد. البته این تغییرات با هزینه همراه هستند و قیمت‌پایه خودرو را به 45 هزار و 80 دلار می‌رسانند.  به‌این ترتیب قیمت تویوتا تاکوما TRD 2020 نسبت به‌مدل سال پیش افزایش یک هزار دلاری را نشان می‌دهد. چنین افزایش قیمتی بین خودروسازان متداول است؛ مخصوصا اینکه به‌روزرسانی‌هایی روی خودرو انجام شود. البته افزایش قیمت مدل TRD کمی بیشتر بوده است؛ زیرا سایر مدل‌های تاکوما 2020 حدود 200 دلار افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. برای نخستین‌بار در تاکوما، اپل کارپلی و اندروید اتو و صفحه لمسی هشت‌اینچی به‌کار رفته است. این خودرو گران‌تر از جیپ گلادیاتور روبیکان بوده، اما تقریبا درسطحی مشابه با شورولت کلرادو ZR2 قرار می‌گیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

آخرین اخبار

بین الملل