کد خبر: 227140
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
پيش فروش 207 با سقف شيشه اي

با وجود استقبال شهروندان از پیش فروش پژو 207 پانوراما ( سقف شیشه ای ) با گیربکس دستی ، ظرفیت تخصیص یافته در این طرح همچنان باقی است و عرضه محصول این خودرو ساز ادامه دارد.

به گزارش «اخبار خودرو»،این پیش فروش از روز چهارشنبه 18 دی ماه آغاز شده است و با وجود استقبال هموطنان گرامی ،‌ظرفیت تخصیص یافته  برای محصول پژو 207 با سقف شیشه ای تا تکمیل آن ادامه دارد .
پژو 207 پانوراما (سقف شیشه ای) یکی از خودروهای خانواده 207 است که بر اساس استقبال مشتریان از این خودرو ،‌ طراحی و روانه بازار می شود.   این خودروی هاچ بک دارای سقفی شیشه ای که گیربکس آن دستی است. سقف شیشه ای این خودرو نسبت به سان روف از ابعاد بزرگتری برخوردار است که استفاده از چشم انداز بیرون خودرو را برای سرنشینان مهیا نموده و به افزایش جذابیت این خودرو نیز می افزاید. ضمن اینکه پوشش کشویی سقف خودرو 207 می تواند در مواقع لزوم مانع از تابش نور خورشید به داخل کابین شود.
بر مبنای  این گزارش ،‌  ثبت نام این خودرو به صورت پیش فروش مشارکت در تولید از روز چهارشنبه 18 دی ماه آغازشده است و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.
پژو207 دستی پانوراما(سقف شیشه ای) در رنگ های سفید، نقره ای، ‌مشکی و خاکستری و با مبلغ پیش پرداخت اولیه 475 میلیون ریال به مشتریان عرضه شده است. در این  پیش فروش، مبلغی نیز به عنوان تخفیف خرید محصول ایرانی به مشتریان و ثبت نام کنندگان تعلق می گیرد. .مشتریان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

آخرین اخبار

بین الملل