کد خبر: 227221
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱

با توجه به حضور موتورسیکلت‌سازان در دوره‌های قبلی نمایشگاه خودرو، قرار است در چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش تهران یک پاویون اختصاصی به سازندگان موتورسیکلت و فعالان این حوزه تعلق بگیرد

به گزارش «اخبار خودرو»،با‌ توجه به حضور موتورسیکلت‌سازان در دوره‌های قبلی نمایشگاه خودرو، قرار است در چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش تهران یک پاویون اختصاصی به سازندگان موتورسیکلت و فعالان این حوزه تعلق بگیرد. از ابتدای برگزاری نمایشگاه خودرو تهران، موتورسیکلت و تولیدکنندگان داخلی از شرکت‌کنندگان اصلی در نمایشگاه خودرو بودند. 
علاقه‌مندی جوانان به موتورسیکلت، مسئولان برگزاری نمایشگاه خودرو تهران را بر آن داشت تا در چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش تهران پاویون ویژه‌ای به فعالان صنعت موتورسیکلت اختصاص داده شود. 
با توجه به تحریم‌های سنگین در حوزه خودرو   حضور موتورسیکلت‌سازان در این نمایشگاه می‌تواند شرایط آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با فعالیت‌های این حوزه را فراهم کند. 
همچنین با توجه به وضعیت آلودگی هوای کلانشهرهای کشور، نقش پررنگ موتورسیکلت‌های کاربراتوری در تشدید این آلودگی و الزامات استانداردی در ساخت و تولید موتورسیکلت‌های انژکتوری، این نمایشگاه می‌تواند نقش‌آفرینی مناسبی در اصلاح ساختارهای این حوزه ایفا کند. 
جذابیت‌های موتورسواری برای جوانان و نقش موتورسیکلت به‌عنوان یک وسیله نقلیه کاربردی در شهرهای بزرگ ازجمله شاخصه‌هایی هستند که حضور فعالان صنعت موتورسیکلت در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران را از اهمیت زیادی برخوردار کرده است. 
یادآور می‌شود چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدکی و خدمات پس از فروش تهران، ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه امسال در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب از ساعت ۱۰ تا ۱۷ میزبان علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

آخرین اخبار

بین الملل