کد خبر: 82142
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵

سرنشینان پژو پارس که یک مرد، زن و بچه بودند به دلیل آتش گرفتن خودرو در صحنه جان باختند و از دو سرنشین خودرو دیگر یکی در صحنه تصادف جان باخت و دیگر سرنشین آن پس از انتقال به بیمارستان این شهر فوت کرد.

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان گناوه گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو سواری در محور گناوه به دیلم پنج نفر کشته و دو تن مجروح برجای گذاشت. حمزه مسعودی نیا روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این حادثه صبح امروز در نزدیکی روستای چاهک حدفاصل اردوگاه شهدای دانش آموزی رخ داد سه نفر از سرنشینان پژو پارس که از یک خانواده بودند و دو نفر از سرنشینان دیگر خودرو جان خود را ازدست دادند.
5 کشته در تصادف جاده گناوه
وی اظهارکرد: سرنشینان پژو پارس که یک مرد، زن و بچه بودند به دلیل آتش گرفتن خودرو در صحنه جان باختند و از دو سرنشین خودرو دیگر یکی در صحنه تصادف جان باخت و دیگر سرنشین آن پس از انتقال به بیمارستان این شهر فوت کرد. دبیر ستاد مدیریت بحران گناوه از همکاری مجموعه دستگاههای ذی ربط بحران این شهرستان در امداد رسانی به آسیب دیدگان این حادثه رانندگی قدردانی کرد.
5 کشته در تصادف جاده گناوه
علت وقوع این حادثه ازسوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است. جاده گناوه به دیلم در شمال استان بوشهر از نقاط حادثه خیز است که شالانه شمار زیادی از هموطنان جان خود را در این مسیر از دست می دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

آخرین اخبار