کد خبر: 155040
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۲

Ehang همان شرکتی است که درون Ghost را ساخته و حالا با این وسیله نقلیه پروازی شخصی قصد دارد تا خودروهای پرنده ای برای حمل و نقل انسان ها بسازد.

نهایت استفاده از پهپادهای شهری این روزها ختم به ارسال و جا به جایی کالا می شود اما گویا شرکت Ehang قصد دارد دنیای پهپادها را تکانی دهد و از آن ها استفاده ای دیگر ببرد، استفاده ای که شاید در آینده منجر به شکل گیری خطوط هوایی نیز شود. [caption id="attachment_155041" align="aligncenter" width="600"]نسل جدید پهپادهای Ehang  نسل جدید پهپادهای Ehang[/caption] به گزارش اخبار خودرو ، Ehang همان شرکتی است که درون Ghost را ساخته و حالا با این وسیله نقلیه پروازی شخصی قصد دارد تا خودروهای پرنده ای برای حمل و نقل انسان ها بسازد. شرکت Ehang مدعی شده که پهپادش می تواند یک انسان را (حداکثر وزن ۲۶۰ پوند) به مدت ۲۳ دقیقه یا ده مایل پرواز دهد. یک مدل اولیه از این پرنده نیز هم اکنون در نمایش CES به نمایش درآمده است. [caption id="attachment_155042" align="aligncenter" width="600"]نسل جدید پهپادهای Ehang  نسل جدید پهپادهای Ehang[/caption] پهپاد شرکت Ehang که ۱۸۴ نام دارد، اگرچه با تصور عمومی ما از درون ها اندکی در تضاد است اما عملکردی فوق العاده ساده ای دارد. مسافری که سوار بر آن است صرفا می تواند از زمین بلند شدن، توقف پرواز و فرود را کنترل کند. باقی مسائل به عهده سیستم خودکار پهپاد است. تنها کاری که لازم است انجام دهید، فشردن یک دکمه است. [caption id="attachment_155043" align="aligncenter" width="600"]نسل جدید پهپادهای Ehang  نسل جدید پهپادهای Ehang[/caption] از طریق اپلیکیشن موبایلی که برای ۱۸۴ توسعه داده شده می توانید آدرس را به پهپاد نشان دهید و دکمه را بفشارید تا در عرض چند دقیقه به مقصد برسید. در طول این سفر هوایی هم می توانید از طریق آنتن ۴G از اینترنتی که در اختیارتان قرار گرفته لذت ببرید. [caption id="attachment_155044" align="aligncenter" width="600"]نسل جدید پهپادهای Ehang  نسل جدید پهپادهای Ehang[/caption] با این حال، در مورد امنیت پرواز با ۱۸۴ ابهاماتی وجود دارد. تصور کنید با سراعت ۶۲ مایل بر ساعت و در ارتقا یازده هزار پایی قرار دارید و به یک باره پهپادی که سوار بر آن هستید دچار نقص شود و سقوط کنید. Ehang تضمین داده که این اتفاق قرار نیست رخ بدهد و پهپادش به سیستم های ایمنی قدرتمندی مجهز شده.
با این حال، در نمایشگاه CES این پرنده صرفا حضور دارد و کار کردن آن به دلایل مشکلات خاص قانونی منع شده است. اگرچه ویدیویی از نحوه پرواز آن نمایش داده شد اما مشخص نیست که شخصی سوار بر آن هست یا خیر. در مجموع هنوز همه چیز مبهم است و کسی نمی تواند به طور قطع در رابطه با ۱۸۴ نظری بدهد. حتی هنوز شرکت چینی Ehang در مورد تاریخ عرضه و قیمت حدودی دستگاه صحبتی به میان نیاورده است. منبع : دیجیاتو

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

آخرین اخبار

بین الملل