کد خبر: 200167
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹

مهندس ناصر اقا محمدی در مجمع عمومی سالیانه و در جمع سهامدارن گفت: پارس خودرو به لحاظ برنامه و ساختارهای مدون جزء شرکت هایی است که٬ آینده درخشانی خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی؛ مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پارس خودرو (سهامی عام) با حضور ۸۰ درصد از صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار شد. در این نشست گزارش هـیـأت مدیره درباره فعالیت شرکت طی سال مالی منتهی به آخر اسفند ماه ۱۳۹۵ متضمن صورت دارایی و دیون شرکت و همچنین ترازنامه, حساب عملکرد و سود و زیان و جریان وجوه نقد شرکت به استماع حضار رسید. در این نشست مهندس ناصر آقا محمدی- مدیرعامل پارس خودرو از روند رو به رشد تولید دراین شرکت خبر داد و گفت: با برنامه ریزی صحیح و افزایش تولید و تنوع بخشی به سبد محصولات با تولید ۲۰۰ هزار و ۴۱۵ دستگاه تولید خودرو، رشدی ۷۳درصدی در سال۹۵ داشته ایم. وی رشد رو به پایین در تولید خانوادهx100 را از سیاست های گروه خودروسازی سایپا دانست و تصریح کرد: رشد فروش پارس خودرو حدود ٢.۵برابر شده وتمام برنامه ها در جهت افزایش بهره وری بوده و توانستیم با کمک همکاران خود در شرکت پارس خودرو به رکورد تولید ٣٢دستگاه خودرو برای هرنفر در سال برسیم. وی در ادامه گفت : شرکت پارس خودرو در سال۹۵ به پایگاه تولید برلیانس در گروه خودروسازی سایپا بدل شد که در انتهای سال۹۵ با تولید خانواده برلیانس H200 سبد محصولات پارس خودرو نسبت به گذشته متنوع تر شده است. وی با توجه به امکانات موجود در بخش توسعه محصول گروه سایپا گفت: تاکید مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا بر این است که ما به سمت تولید پلتفرم اختصاصی حرکت کنیم و این اتفاق در سال جاری بصورت محسوس خودش را نشان داده است و در آینده نزدیک محصولاتی بر پایه پلتفرم SP-0 در راه خواهیم داشت. مهندس آقامحمدی در ارتباط با سرمایه گذاری های این شرکت گفت: خوشبختانه توانتسه ایم سرمایه گذاری خوبی در شرکت مگاموتور انجام بدهیم که نتیجه آن تولید قوای محرکه و موتور خودرهایی مانند گروه رنو و برلیانس در این شرکت است. مدیرعامل پارس خودرو در ادامه گفت: با افزایش سرمایه گذاری در سال گذشته، خوشبختانه توانستیم از ماده ۱۴۱ خارج شویم و قطعا در سال ۹۶ خبرهای خوبی از شرکت پارس خودرو خواهید شنید. ما به آینده بسیار امیدوار هستیم، شرکت پارس خودرو آینده درخشانی دارد و هر قولی که هیئت مدیره این شرکت به سهامداران بدهد، به آن عمل خواهد کرد. در این نشست گزارش هـیـأت مدیره درباره فعالیت و وضع عمومی شرکت در طی سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۵ متضمن صورت دارایی و دیون شرکت در پایان سال مذکور و همچنین ترازنامه و حساب عملکرد و سود و زیان و جریان وجوه نقد شرکت و گزارش حسابرس و بازرس شرکت قرائت شد و مجمع پس از بحث و تبادل‌نظر، مواردی را به تصویب رساند. بنابراین گزارش، صورت‌های مالی شرکت شامل ترازنامه، سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ با اکثریت آراء مورد تصویب قرار گرفت. برهمین اساس طبق سنوات گذشته سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه های رسمی این شرکت با رای اکثریت برای سال مالی آتی انتخاب شدند.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
  آینده درخشان!!!!! اونهم با مونتاژکاری!!!!!! اگه یکجای دنیا چنین چیزی دیدید اینجا هم می بینید!!!!!
 • ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
  شما فعلا به قول تحویل خودرو عمل کنید و به وقت خودرو را تحویل دهید ؛پلتفرم اختصاصی بمونه برای بعد!!!
 • mak7 ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
  منظورش یه چیز دیگه است اصلا آینده روشنی متصور نیست
 • reza ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۰
  کدام اینده با مونتاژ !!!!اگه قطعه به شما ندن که میشید ورشکسته ????????????????☺????????
 • محسن ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۰
  بله برای خودشون اینده درخشانی داره چون پول مردم را مفت و مجانی میزنن به جیب. پارس خودرو داره خودروهای حداقل یک دهه پیش را با قیمتهای نجومی میندازه به مردم بدبخت. میشه بگید پارس خودرو کدوم خودروی روز دنیا را تولید و به قیمت جهانی عرضه میکنه؟؟؟؟ ساندروی قدیمی-سراتو قدیمی و یه سری خودروی چینی ولی قیمت از خودروهای روز دنیا بالاتر چرا اینده نداشته باشه؟؟؟؟
 • جگوار ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
  بله بابرلیانس حتماآبنده درخشانی پیش روتونه خخخخخخخخخخخخخخخخ
 • حسن.ن ۰۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۱
  ... ظلم آشکارخودروسازان ازجمله پارس خودرو به ملت ایران و صنعت خودروسازی کشور غیرقابل بخشش وجبران ناپذیرخواهدبودوآینده ای جز ورشکستگی نخواهندداشت

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

آخرین اخبار

بین الملل