کد خبر: 224299
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
طرح امداد نوروزی گروه بهمن

سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن از آغاز طرح ویژه خدمات امداد نوروزی از ۲۸ اسفند ۹۷ لغایت ۱۶فروردین ۹۸ به مدت ۱۸روز خبرداد.

به گزارش «اخبار خودرو»،این طرح با همکاری ناوگان خودروهای  امدادی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران و بالغ بر 2050 دستگاه خودرو امدادی در مراکز استانها و شهرهای کشور به مشتریان گروه بهمن ارائه خدمات خواهد کرد.

در طرح امداد نوروزی گروه بهمن، 63 نمایندگی شرکت بهمن موتور در 54 شهر و 48 پایگاه امداد رسانی ثابت در 20 استان همراه با خودرو های امدادی جدید و امداد فنی و تخصصی گروه بهمن در 41 نقطه استراتژیک و پرتردد در سراسر کشور در ایام نوروز به اجرا گذاشته خواهد شد .

شایان ذکر است طرح امداد نوروزی سال 98 شامل خدماتی همچون ، امداد در محل، حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی شرکت بهمن موتور، سوخت رسانی، تعویض زاپاس و ارائه مشاوره فنی توسط کارشناسان می باشد و ارسال قطعات مصرفی و قطعات امدادی برای نمایندگی ها و پایگاه های امدادی و همچنین پشتیبانی تامین و ارسال سریع قطعات درتمامی ایام طرح به صورت شبانه روزی به نمایندگان کشیک نوروزی، از جمله ویژه گی های بارز این طرح به شمار می آید.
گفتنی است کلیه نمایندگی های کشیک در این ایام از ساعت 8 صبح الی 6 عصر آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشند .  
همچنین مشتریان می‌توانند برای دریافت خدمات امدادی و یا بیان نظرات و پیشنهادهای خود در تمام ساعات شبانه روز با شماره 48027-021 تماس حاصل نمایند و یا به منظوراطلاع از لیست نمایندگی‌های شرکت کننده در طرح امداد نوروزی به لینک های زیر مراجعه کنند .

همچنین امسال گروه بهمن در طرحی به بهترین عکس های ارسالی از سوی مشتریان که نمای خودروهای بهمن یا طرح خدماتی بهمن را توصیف کنند جایزه نفیسی ارائه خواهد کرد علاقمندان برای شرکت در این مسابقه عکسهای خود را از تاریخ اجرای این طرح ( 28 اسفند 97 تا 16 فروردین 98)  به آدرس ایمیل info@bahman.ir یا اینستاگرام BahmanMotorCo@ ارسال نمایند. در ضمن جزئیات مربوط به این مسابقه به زودی اعلام می گردد.

گفتنی است که گروه بهمن در سال گذشته با تعداد 51 پایگاه امدادی خدمات در کشور مشغول بوده و امسال با همکاری و استفاده از شبکه امدادی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران تعداد پایگاه های ارائه کننده به خدمات را به 2050 ارتقاء داده است. خودروهای گروه بهمن در این طرح شامل کلیه سواری های شرکت بهمن موتور همچون مزدا3 ،B30 ، کاپرا2 ،لندمارک، کارا و ... است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

آخرین اخبار

بین الملل