کد خبر: 229492
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
ایران خودرو فارس

با برنامه ریزی های صورت گرفته در زنجیره تامین و همت کارکنان، تعداد تولید سایت ایران خودرو فارس در سه ماه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 63 درصدی افزایش یافت.

 به گزارش «اخبار خودرو»،علی کریمی مدیرعامل ایران خودرو فارس با اعلام این خبر گفت: در بهار امسال موفق به تولید سه هزار و 415 دستگاه خودرو شده ایم که در مقایسه با عدد دو هزار و 93دستگاه سال گذشته در همین بازه زمانی،‌ افزایش 63 درصدی را رقم زده ایم.
وی ادامه داد: برنامه تولید سایت ایران خودرو فارس در سال 99، تولید 20هزار دستگاه پارس سال تعیین شده که با توجه به تولید روزانه 85 دستگاه شرایط برای دستیابی به این عدد در پایان سال  فراهم شده است.
وی ادامه داد: در سال گذشته 16هزار 756 دستگاه خودرو پژو پارس سال در سایت فارس ایران خودرو تولید و به بازار عرضه شده است.
کریمی با تاکید بر اینکه  مطابق با مصوبه کمیته خودرو هیچ خودروی فاقد پلاک از شرکت ایران خودرو فارس خارج نمی شود گفت: با همکاری نیروی انتظامی خودروهای تولیدی پس از نصب پلاک از سایت تولیدی خارج و به مشتری تحویل داده خواهد شد.
عضو هیات مدیره ایران خودرو فارس درخصوص خودروهای دارای کسری قطعه گفت: در این مجموعه 1200دستگاه خودرو به طور میانیگن 4 قطعه کسری دارند که با برنامه های صورت گرفته برای ترخیص قطعات از گمرک، خودروها به زودی تکمیل و روانه بازار خواهد شد. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =