کد خبر: 236267
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴
خودرو مفهومی MVM

شرکت مدیران خودرو در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ برندگان مسابقه طراحی خودرو مفهومی خود را با انتشار یک ویدیو در اکانت رسمی اینستاگرام آن شرکت معرفی نمود. مسابقه ای که در ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹   با شعار آینده را ترسیم کن آغاز و در ۲۱ دی ماه ۱۳۹۹ به پایان رسید و در طول برگزاری آن ۴۰۰ اثر در لندینگ پیج آن بارگذاری گردید.

به گزارش «اخبار خودرو»،  بعد از معرفی کمپین، صاحبان ۱۰ اثر برتر به پرزنت آثار خود پرداختند. در مرحله بعد اعضای  هیئت داروان که جمعی از متخصصان طراحی خودرو ساکن در داخل یا خارج از کشور بودند به بیان نظرات خود در مورد سطح برگزاری مسابقه و کیفیت آثار پرداختند. آنان ضمن رضایت از کیفیت آثار ارسالی اعلام نمودند با تداوم روند برگزاری این مسابقات در آینده امکان ارتقاء سطح برگزاری مسابقه نیز دست یافتنی خواهد بود.

ناصحی، سرپرست بازاریابی شرکت مدیران خودرو با اعلام هدف برگزاری این مسابقه که : ایجاد حس رقابت سالم در میان علاقه مندان و متخصصان صنعت خودرو در دوره تحریم و اثبات اینکه تجربه، تخصص و مهارت متخصصان ایرانی با تحریم، مرز و جغرافیا  محدود نشده بلکه همواره در حال پیشرفت می باشد عنوان نمود شرکت مدیران خودرو بسیار علاقه مند به برگزاری جشن رسمی ، فیزیکال با حضور صاحبان ۱۰ اثر برتر را داشت که به خاطر محدودیتهای کرونایی امکان پذیر نشد. در انتها سه نفر برتر این مسابقه به ترتیب زیر معرفی شدند:

۱-آقایان: حمید گلستانی فر و مرتضی آلاد

۲-آقایان: مهدی نوروز زاده و مهدی مسجدی

۳- آقای سید احسان سید احمد

برندگان محترم جهت اخذ جوایز مسابقه منتظر تماس شرکت مدیران خودرو در روزهای آتی باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

آخرین اخبار

بین الملل