کد خبر: 236834
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور خراسان رضوی گفت: براثر توفان و عدم دید کافی حدود ۳۰دستگاه خودروی سواری، اتوبوس و کامیون در جاده نیشابور-سبزوار با یکدیگر تصادف کردند.

به گزارش «اخبار خودرو»،رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور خراسان رضوی گفت: براثر توفان و عدم دید کافی حدود ۳۰دستگاه خودروی سواری، اتوبوس و کامیون در جاده نیشابور-سبزوار با یکدیگر تصادف کردند.

تصادف زنجیره‌ای ۳۰ خودرو در جاده نیشابور-سبزوار

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری اورژانس ۱۱۵ نیشابور مصطفی افشارنیک افزود: ساعت ۱۵:۵۵ در پی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مبنی بر تصادف چندین دستگاه خودرو با یکدیگر سه آمبولانس پایگاه‌های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه یک نفر مصدوم شده بود که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط کارشناسان اورژانس به صورت سرپایی درمان شد و سه دستگاه آمبولانس یاد شده حدود ۴۰دقیقه تا برطرف شدن ترافیک در محل تصادف مستقر شدند تا در صورت تصادف احتمالی بتوانند به سرعت امدادرسانی کنند.

معاون استاندار وفرماندار ویژه نیشابور نیز با صدور اطلاعیه‌ای از شهروندان و مسافرانی که در جاده نیشابور - سبزوار تردد می کنند خواست به دلیل توفان شدید در مسیر و حجم بالای گرد و غبار و عدم دید کافی تا اطلاع ثانوی از تردد در این جاده اکیدا خودداری کنند و به هشدارهای پلیس راه، راهداری، اورژانس و هلال احمر توجه داشته باشند.

علیرضا قامتی افزود: در صورت عادی شدن‌ شرایط، مراتب به اطلاع شهروندان و کسانی که قصد عبور از این جاده را دارند خواهد رسید.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

آخرین اخبار

بین الملل