چری آریزو‌5 توربو

آیزو ۵ توربو جدید خودرویی مناسب و کاربردی برای جوانان است ترکیب موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو در کنار گیربکس CVT ۹ سرعته جدید آریزو ۵ را نسبت به نسل قبل سریعتر ساخته است.

شرکت مدیران خودرو هفته گذشته جلسه تست درایو ویژه ای برای اصحاب محترم رسانه جهت تست محصول جدید خود آریزو ۵ توروبو در پیست آزادی فراهم نمود که آن تست درایو با استقبال خبرنگاران محترم همراه گردید. همچنین آنان از ویژگی های فنی و آپشنی آریزو ۵ جدید ابراز رضایت نمودند.

در این تست رایو که با حضور ۱۵ خبرنگار به انجام رسید خبرگان خودرویی علاوه بر آشنایی با تغییرات و مشاهده آپشنهای جدید خودرو به رانندگی با خودرو و بررسی ویژگی های آن پرداختند. بر اساس نظر اصحاب رسانه تغییرات صورت گرفته در داخل خودرو بنیادی می باشد و آنرا برای افرادی که به دنبال خودرویی به روز، مدرن و اسپرت هستند مناسب می سازد. از طرفی وجود فرمان برقی با طرح غربیلک جدید به همراه ترمز دستی برقی و اتوهلد خودرو را برای رانندگی در مسیرهای پر ترافیک شهر بسیار کاربردی کرده است .

همچنین در مقایسه با نسل قبل گیربکس ۹ سرعته CVT خودرو را در شتابگیری ها سریع تر ساخته و نفوذ صدای گیربکس به داخل خودرو را به حداقل رسانده است. همچنین دیسپلی ۸ اینچی مجهز به نویگیشن نیز از موارد دیگر مورد توجه خبرنگاران محترم بود.

خودرو آریزو ۵ جدید که مدتی پیش در بازار کشور چین عرضه گردید به زودی توسط شرکت مدیران خودرو در بازار ایران عرضه می گردد. این خودرو در مقایسه با نسل قبلی آریزو ۵ با تغییرات فنی و آپشنی متعددی همراه گشته است که در نهایت خودرو را سریع تر، کاربردی تر و جوان پسند تر می نماید.

جهت اطلاع از زمان رونمایی خودرو آریزو ۵ جدید و اطلاع از قیمت آن به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://mvmco.org/arrizo۵/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

آخرین اخبار

بین الملل