کد خبر: 237693
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
برقی جک T8

جک T8 یکی از پیکاپ‌های جدید بازار خودرو کشورمان است که کرمان‌موتور آن را با نام کی‌ام‌سی T8 به‌مصرف‌کنندگان ایرانی عرضه کرده است. حال شرکت خودروسازی جک درجریان نمایشگاه خودرو ماکائو 2021 از نسخه برقی این پیکاپ رونمایی کرده است.

به گزارش «اخبار خودرو»،جک T8 یکی از پیکاپ‌های جدید بازار خودرو کشورمان است که کرمان‌موتور آن را با نام کی‌ام‌سی T8 به‌مصرف‌کنندگان ایرانی عرضه کرده است. حال شرکت خودروسازی جک درجریان نمایشگاه خودرو ماکائو 2021 از نسخه برقی این پیکاپ رونمایی کرده است.

رونمایی از نسخه برقی جک T8 در نمایشگاه خودرو ماکائو

نسخه برقی براساس مدل درون‌سوز جک T8 ساخته شده و ظاهر آن کاملا شبیه به‌نسخه بنزینی است؛ با این حال یک پیشرانه الکتریکی خالص به‌جای موتور درون‌سوز خودرو قرار گرفته است. طراحان جک برای آن‌که این تیپ را نسبت به‌دیگر نسخه‌ها متفاوت جلوه دهند، از جلوپنجره کرومی برای این خودرو استفاده کرده‌اند. درکابین خودرو نیز با ظاهری کاملا مشابه جک T8 درون‌سوز مواجهیم و تنها تفاوت نسخه برقی و بنزینی به‌اهرم تعویض دنده مربوط می‌شود.

رونمایی از نسخه برقی جک T8 در نمایشگاه خودرو ماکائو

پکیج باتری لیتیوم-آهن-فسفات 65.3 کیلووات-ساعتی وظیفه تامین انرژی پیکاپ جک T8 الکتریکی را برعهده دارد و موتور برقی این پیکاپ قادر است تا 201 اسب‌بخار قدرت و 295 نیوتون‌متر گشتاور تولید کند. حداکثر برد این خودرو مطابق چرخه NEDC برابر با 330 کیلومتر عنوان شده است و حداکثر سرعت این پیکاپ برقی نیز 100 کیلومتربرساعت خواهد بود.

رونمایی از نسخه برقی جک T8 در نمایشگاه خودرو ماکائو

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

آخرین اخبار

بین الملل