کد خبر: 240297
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱
image-20220508101734-1.jpeg

هیجان رانندگی با یک خودرو تازه نفس چیزی نیست که به سادگی بتوان از کنار آن گذشت. این در چهره خیلی افراد پس از تست رانندگی خودرو در پیست نمایان بود.

کمکم به ماه های گرم و روزهای طاقت فرسای سال نزدیک می شویم اما این آخرین روزهای ماه مبارک رمضان برای خیلی از کسانی که روز پنجشنبه 8 اردیبهشت ماه مهمان پیست آزادی تهران بودند نه تنها کسل کننده نبود، بلکه فرصتی برای یک تجربه هیجان انگیز محسوب می شد، به خصوص برای علاقه مندان به خودرو و مالکانی که به دنبال خرید محصولات جدید بازار هستند.

چشم نواز مثل ایکس55 پرو

یک امکان ویژه برای مهمانان مراسم تست درایو مدیران خودرو مشاهده جدیدترین عضو خانواده ام وی ام از نزدیک و آشنایی با تمام جزئیات و مشخصات فنی، رفاهی و ایمنی این خودرو بود. در قسمتی از محوطه پیست آزادی تهران دو خودرو به رنگ های سفید و سیاه در کنار هم خودنمایی می کردند، جایی که کارشناسان این شرکت شرح دقیقی از کلیه امکانات نسل جدید ایکس55، به ویژه دوربین 360 درجه، گرم کن صندلی ها، کول باکس، کروز کنترل و... در اختیار علاقه مندان قرار دادند تا فرصت پیدا کنند پیش از عرضه رسمی این خودرو با تمامی جزئیات آن آشنا شوند.

چابک تر، اسپرت تر و پرهیجان تر؛ مشتریان پشت فرمان MVM X55 Pro

غافلگیری در نگاه اول

آنچه نظر علاقه مندان را در همان ابتدای تست رانندگی به خود جلب می کرد طراحی داخلی کاملا جدید و بروز ایکس55 پرو با داشبورد کاملا جدید، صفحه نمایش بزرگ 25/10 اینچی، تعویض دنده برقی و نورپردازی 7 رنگ داخل کابین با ارگونومی جذاب بود که تغییراتی اساسی نسبت به مدل قبلی این خودرو محسوب می شود و باعث می شد افراد ابتدا فرصتی را به مشاهده و لمس این تغییرات اختصاص دهند.

چابک تر از همیشه

هیجان رانندگی با یک خودرو تازه نفس چیزی نیست که به سادگی بتوان از کنار آن گذشت. این در چهره خیلی افراد پس از تست رانندگی خودرو در پیست نمایان بود. در واقع، گشتاور 230 نیوتونی و قدرت 156 اسب بخاری که از موتوری 1.5 لیتری توربو ایکس55 به دست می آید مالکان خودروهای رقیب را که برای تست این خودرو آمده بودند به راحتی غافلگیر می کرد.

گیربکس اتوماتیک 9 سرعته CVTبه کار رفته در این خودرو نیز برای منتقدان گیربکس های CVT خبر خوبی نبود، زیرا بسیاری از افراد نسبت به بهبودهای صورت گرفته در گیربکس جدید، به ویژه تاخیر کمتر در انتقال قدرت و شتاب خوب این خودرو ابراز رضایت داشتند.

چابک تر، اسپرت تر و پرهیجان تر؛ مشتریان پشت فرمان MVM X55 Pro

زمان عرضه

در بازار پررقابت کراس اوورها این بار مدیران خودرو تلاش دارد نمایشی درخور از نسخه پرو این خودرو داشته و علاقه مندان را با ویژگی ها و امکانات آن به خوبی آشنا کند. مراسم تست خودرو، این فرصت را برای گروهی از علاقه مندان ایجاد کرد، اما سایرین نیز با توجه به برنامه شرکت مدیران خودرو برای عرضه رسمی این خودرو در سه ماهه نخست سال جاری، زمان زیادی منتظر نخواهند ماند.

در حال حاضر با مراجعه به صفحه رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس https://mvmco.org/x55pro/ می توان اطلاعات دقیقی از این خودرو و خبرهای مرتبط با آن به دست آورد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =