کد خبر: 248268
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹
سامانه یکپارچه فروش خودرو

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، اطلاعیه‌ای درباره طرح تبدیل اختیاری محصولات یکی از شرکت‌های خودروساز ویژه متقاضیانی که نوبت تحویل آن‌ها زمستان سال جاری تعیین‌ شده، صادر کرد.

بر اساس اطلاعیه سامانه یکپارچه فروش خودروهای داخلی، در راستای جلب رضایت متقاضیان محصولات یک گروه خودروسازی، برای آن دسته از متقاضیان دارای اولویت با نوبت زمستان ۱۴۰۲ امکان تبدیل اختیاری محصول انتخابی با هفت محصول قابل عرضه از دو شرکت دیگر فراهم شده است.

متقاضیانی که در فروش‌های یکپارچه محصولات خودروسازان داخلی دو محصول فیدلیتی و دیگنیتی با موعد تحویل زمستان ١۴٠٢ دریافت کرده‌اند می‌توانند از امروز (دوشنبه هفتم اسفند ماه) خودرو خود را به محصولی دیگر از محصولات عرضه‌شده توسط سایر شرکت‌های تولیدی که در ادامه جدول آن آمده است، تبدیل کنند.

برای این منظور متقاضیان از امروز به مدت سه روز (تا پایان روز چهارشنبه ٩اسفندماه) فرصت دارند که از طریق سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی (www.esalecar.ir) برای تبدیل خودرو خود اقدام کنند. ابتدا متقاضی باید به صفحه جزئیات سفارش مراجعه و نسبت‌به انتخاب گزینه لغو سفارش خود اقدام کرده تا خودرو قبلی حذف شود.

پس از لغو سفارش محصول قبلی توسط متقاضیان، امکان انتخاب یک محصول از سبد محصولات اعلامی در سایت برای ایشان، میسر است. البته با توجه به ظرفیت محدود برخی محصولات، در صورت تکمیل ظرفیت آن محصول، متقاضیان باید نسبت‌به انتخاب محصول دیگر از محصولات عرضه‌شده اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =